sobota 5 grudzień 2020

Rossmann GO – nowy wymiar zakupów

 • środa, 02 grudzień 2020 07:15

Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i...wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.

Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann: - Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w naszych drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy. Nasi klienci, nawet jeśli robią też zakupy online, ciągle wolą osobiście przychodzić do sklepów, by sprawdzić kolor czy skład produktu, oglądać nowości, wreszcie zasięgnąć porady. Naszym zadaniem jest sprawić, by te zakupy były proste i przyjemne.

Rossmann jest w Polsce liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta 7 mln użytkowników.

Podczas pandemii nie wstrzymaliśmy inwestycji. Odpowiedzieliśmy na sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę zakupów jeszcze bardziej bezpiecznych, bezdotykowych. W każdej z 1500 naszych drogerii wprowadziliśmy kasy samoobsługowe.

1 grudnia robimy kolejny, milowy krok. Startujemy z nową formą zakupów, dzięki której będą one jeszcze prostsze, i także bezpieczniejsze. Po prostu: wchodzisz, skanujesz produkty telefonem dzięki aplikacji Rossmann PL, wkładasz do swojej torby, płacisz online (ale jeśli chcesz, jest też możliwość zapłacenia w kasie samoobsługowej lub tradycyjnej), wychodzisz.

Według nas to najprzyjemniejsza forma kupowania prezentów i robienia bożonarodzeniowych sprawunków – bez przekładania z koszyka do plecaka lub torby czy oglądania się na przedświąteczny tłok przy kasie. I jeszcze jedno: jesteś smart shopperem! Cały czas widzisz w aplikacji ile już byś wydał/a za zakupy, czyli łatwiej możesz w ten sposób kontrolować swoje wydatki.

Informacja Wody Polskie

 • poniedziałek, 23 listopad 2020 09:17

 

OBWIESZCZENIE

podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego w Polsce i w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne zmianie ulega formuła prowadzenia konsultacji publicznych projektu dla Kontraktu 1B.1/1(b) Przebudowa mostu drogowego w Krośnie Odrzańskim wraz z drogami dojazdowymi. Nie odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a konsultacje przeprowadzone zostaną w formie elektronicznej przy wykorzystaniu dostępnych (bezpiecznych) kanałów komunikacji elektronicznej.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (PGW Wody Polskie RZGW we Wrocławiu), Jednostka Realizująca Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły (JRP) udostępniła zainteresowanym osobom i instytucjom PROJEKT PLANU POZYSKANIA NIERUCHOMOŚCI I PRZESIEDLEŃ dla Kontraktu 1B.1/1(b) Przebudowa mostu drogowego w Krośnie Odrzańskim wraz z drogami dojazdowymi (nazywany dalej PROJEKTEM PPNIP) realizowanego w ramach Komponentu 1 – Ochrona przed powodzią Dolnej i Środkowej Odry, Podkomponent 1B – Ochrona przed powodzią na Środkowej i Dolnej Odrze.

Każdy zainteresowany może:

 1. zapoznać się z PROJEKTEM PPNIP od dnia 26 listopada 2020 r. do dnia 17 grudnia 2020 r. włącznie (16 dni roboczych ) :

-poprzez strony internetowe:

- bezpośredni wgląd do wyłożonego dokumentu w:

 • Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim

 1. składać uwagi i wnioski odnośnie PROJEKTU PPNIP:

 • w formie pisemnej na adres Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, ul. Norwida 34, 50-950 Wrocław z dopiskiem „uwagi do Projektu PZŚ Kontrakt 1B.1/1(b) POPDOW”;

 • w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.;

 • telefonicznie każdego dnia roboczego trwania upublicznienia pod nr telefonu +48 880 676 110 w godzinach 14.00 – 16.00.

w dniach od dnia 26 listopada 2020 r. do dnia 17 grudnia 2020 r włącznie. Instytucją właściwą do rozpatrzenia uwag i wniosków jest PGW Wody Polskie RZGW we Wrocławiu. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.;

W 16.dniu roboczym udostępnienia dokumentu, tj. w dniu 17 grudnia 2020r., w godz. 14.00 – 16.00 odbędzie się elektroniczne spotkanie konsultacyjne w formie webinarium, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, na którym przedstawione zostaną informacje o PROJEKCIE PLANU POZYSKANIA NIERUCHOMOŚCI i PRZESIEDLEŃ, umożliwione zostanie również zadawanie pytań i składanie wniosków.

Aby wziąć udział w ww. webinarium, należy wejść w poniższy link:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_YWUyZmVhNDUtNjFiYy00ZGRiLThiOTktMTY4Njk1NDQxOTQ1%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22b7872ef0-9a00-4c18-8a4a-c7d25c778a9e%22%2c%22Oid%22%3a%22fb4eff40-438b-40cc-8f58-ea915d35d3cd%22%2c%22IsBroadcastMeeting%22%3atrue%7d

lub wejść na stronę https://wroclaw.wody.gov.pl/aktualnosci, gdzie we wpisie poświęconym spotkaniu konsultacyjnemu dla Projektu Planu Pozyskania Nieruchomości i Przesiedleń dla Kontraktu 1B.1/1(b) zamieszczony będzie przedmiotowy link do webinarium. Zostanie ono przeprowadzone w oparciu o program Microsoft Teams. Link oraz instrukcja „Krok po kroku” zostaną umieszczone na ww. stronie co najmniej 5 dni przed planowanym elektronicznym spotkaniem konsultacyjnym. Nagranie z webinarium zostanie udostępnione na stronie PGW Wody Polskie RZGW we Wrocławiu i na stronie Biura Koordynacji Projektu.

Pytania oraz wnioski do projektu PPNIP można również składać telefonicznie każdego dnia roboczego trwania upublicznienia (od 26 listopada 2020 r. do dnia 17 grudnia 2020 r włącznie) pod nr telefonu +48 880 676 110 w godzinach 14.00 – 16.00.

Obwieszczenie to zostało podane do wiadomości poprzez ogłoszenie w lokalnej prasie (gazeta „Tygodniowa” oraz na stronie internetowej www.tygodniowa.pl), wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, a także na stronach internetowych instytucji wskazanych powyżej.

 

21A.jpg

 

Rossmann przedłuża promocję dla osób 60+

 • poniedziałek, 12 październik 2020 12:04

Rossmann przedłuża promocję dla osób 60+

 

Szanowni klienci

Zdecydowaliśmy o przedłużeniu 10-proc. promocji dla osób powyżej 60 roku życia do 13.11.2020r. Akcja obowiązuje w wyznaczonych godzinach – od 10.00-12.00, od poniedziałku do piątku, wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Promocja nalicza się automatycznie przy kasie podczas transakcji.

Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy Was zachęcić do korzystania z tego przywileju. W tym czasie w sklepach jest mniej klientów i łatwiej zachować tzw. dystans społeczny.

Rabat na zakupy w Rossmannie o wysokości 10 proc. (z wyjątkiem parafarmaceutyków, alkoholu oraz mleka początkowego) przysługuje klientom:

*) powyżej 60 roku życia;

*) robiącym zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00;

*) rabat nie dotyczy zakupów w drogerii internetowej;

 

 

1 października startuje nowy sezon w Rossmannie

 • piątek, 02 październik 2020 11:31

Aż 3 tysiące nowości pojawi się w drogeriach Rossmann w sezonie jesienno-zimowym, który w naszych drogeriach zacznie się w najbliższy czwartek. W kwestii nowości jesteśmy liderem – nikt na rynku nie wprowadza ich tak dużo, w jednym czasie.

Drogi parking pod kościołem

 • poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:27

Ponad 130 tys. zł na budowę parkingu pod Kościołem Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Gubinie. Blisko 27 tys. zł na zakup samochodu dla gubińskiego Referatu Drogowego. To środki, które zarezerwowane zostały w uchwale budżetowej. Czy są to na tyle niezbędne inwestycje, bez których miasto nie mogłoby się obejść?

Staw wymaga oczyszczenia!

 • poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:22

O stawie, który znajduje się przy jednej z głównych dróg w Jaromirowicach (gm. Gubin) mówi się już od długiego czasu. Podczas lata przesiadują w tym miejscu mieszkańcy, na okolicznym placu bawią się dzieci, zaś w zimę na zamarzniętej tafli można jeździć na łyżwach. - Nasz staw jest bardzo ładny, jednak należy go oczyścić – mówi sołtys wsi, Piotr Eret.

Zapomniane wzgórza

 • poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:18

Wzgórza Gubińskie to spory, zaniedbany teren. - Trawa po pas i hałdy śmieci uniemożliwiają obecnie jego wykorzystanie. Nikt w Urzędzie Miasta się nimi nie interesuje, a przecież powinny stać się prestiżową wizytówką miasta – uważa radny Mirosław Rogiński.

SP-3 w remoncie

 • poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:14

Trwa remont ciągów komunikacyjnych na trzeciej kondygnacji Szkoły Podstawowej nr 3 w Krośnie Odrz. Koniec prac nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Obwieszczenie

 • poniedziałek, 15 czerwiec 2020 11:19

0609Z4IZ2005-1awp

Promocyjna „Fiesta” w Rossmannie

 • poniedziałek, 18 maj 2020 10:11

Maj to miesiąc urodzin Rossmanna w Polsce – 27 lat temu otworzyliśmy pierwszy sklep w naszym kraju. Z tej okazji przygotowaliśmy prawdziwą „Fiestę”, czyli urodzinową kumulację promocji, w tym kultową już akcję -55 proc. na produkty do makijażu. Zaczynamy już w sobotę 16 maja!

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.