wtorek 20 listopad 2018

Na basenie nie było ratowników?!

  • wtorek, 07 marzec 2017 15:29

 

- Dzieci wspinały się pod prąd wysokiej zjeżdżalni i nikt nie reagował, bo ratownik siedział z nosem w telefonie. Był nawet czas, że na basenie nie było nikogo – zaalarmowała naszą redakcję czytelniczka.

W Lubrzy wmurowali kamień węgielny (FILM)

  • piątek, 03 marzec 2017 10:54

14 lutego odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nowy dom kultury i urząd gminy w Lubrzy.

Znamy propozycje nowych nazw ulic!

  • piątek, 17 luty 2017 11:30

Nieubłaganie zbliża się czas, w którym podjęte zostaną decyzje w sprawie nowych nazw ulic w Krośnie Odrz. Ma to oczywiście związek z akcją zmiany „czerwonych” patronów niektórych szlaków. 

Kolejne spotkanie dla mieszkańców

  • piątek, 17 luty 2017 11:15

Krośnieński Urząd Miasta przyzwyczaił już, że każdego roku organizuje spotkanie dla mieszkańców, podczas którego przedstawia się podsumowanie minionych dwunastu miesięcy oraz plany na najbliższą przyszłość. Tak będzie i tym razem.

Ograniczenie przy przedszkolu

  • piątek, 17 luty 2017 11:11

W gubińskim magistracie trwa dyskusja nad wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu w okolicach Przedszkola Miejskiego nr 3.

Ksiądz zamiast karetki

  • piątek, 10 luty 2017 12:32

- My nie jesteśmy taryfą, może niech pani po księdza zadzwoni – tak brzmiała odpowiedź ratownika medycznego na pytanie mieszkanki Rybaków o to, czy karetka może zabrać jej córkę do szpitala. 

CCC i McDonald's

  • piątek, 10 luty 2017 12:00

Otwarcie Quick Parku planowane jest na drugą połowę tego roku. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w regionie. Wiemy już, że sieć sklepów CCC otworzy swój salon dla mieszkańców Sulechowa. 

Prokurator wydał list gończy za niebezpiecznym przestępcą. 43-letni mężczyzna podejrzewany jest o handel narkotykami i działanie w grupie przestępczej.

Góry obornika

  • czwartek, 02 luty 2017 16:32

Mieszkańcy Strzegowa wciąż zmagają się z problemami wynikającymi ze składowania obornika w ich miejscowości. Mimo upomnień ze strony urzędu, właściciel składowiska wciąż czuje się bezkarny.

Barak zamiast mieszkania

  • czwartek, 02 luty 2017 16:13

Mieszkanka Krosna Odrz. otrzymała nakaz eksmisji z zajmowanego lokalu komunalnego. Powód? Oczywiście zadłużenie. Kobieta podpisała umowę i miała trafić do baraku w Marcinowicach. Jednak po pewnym czasie zmieniła zdanie. - Miałam taki moment, że byłam gotowa odebrać sobie życie, niewiele brakowało – mówi załamana Adela Wołoszczuk.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.