niedziela 17 luty 2019

Homanit Krosno1170x70 optimize

Pierwsze umowy już podpisane

  • czwartek, 26 styczeń 2017 13:38

Sprawa budowy galerii handlowej w centrum przygranicznego miasta nabiera tempa. Spółka Hosso, odpowiedzialna za tę inwestycję, podpisuje już pierwsze umowy na wynajem lokali. 

Rusza budowa mieszkań

  • piątek, 20 styczeń 2017 09:24

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, w tym roku w Gubinie rozpocznie się budowa mieszkań przez Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego. 

25-letnia kobieta zginęła na pasach w Lubinicku. Osierociła 3-letnią córeczkę. Mieszkańcy są wściekli – od lat bezskutecznie apelowali do władz o poprawę bezpieczeństwa na tej drodze!

2 stycznia ruszyła druga edycja ogólnopolskiego programu Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy” mającego na celu wsparcie lokalnych projektów społecznych.  O tym, które pomysły zostaną dofinansowane, zdecydują sami mieszkańcy naszego regionu. Organizacje z lubuskiego otrzymają w sumie 

5 grantów - każdy po 5 000 zł.

Przedszkolaki pomagają

  • środa, 04 styczeń 2017 13:57

Dzieci z Łagowa nie tylko lubią dostawać prezenty, ale też chętnie je rozdają. Maluchy wzięły udział w akcjach charytatywnych.

Gwiazdory w Dąbrówce Wielkopolskiej

  • wtorek, 03 styczeń 2017 12:52

 

Aktywni dąbrowszczanie działają nawet w Wigilię. Tym razem we wsi postanowiono wrócić do tradycji i w domach pojawiły się prawdziwe Gwiazdory!

Pedofil w naszym mieście?!

  • czwartek, 22 grudzień 2016 11:23

Podejrzany mężczyzna szedł za dziewczynką przez miasto aż pod jej dom... Wtargnął za dzieckiem do mieszkania!

List otwarty mieszkańca do władz gminy

  • poniedziałek, 12 grudzień 2016 15:43

Tomasz Sielicki, mieszkaniec gminy Świebodzin, wystosował do władz list otwarty w sprawie budżetu obywatelskiego. Jego zasady wymagają zmian.

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Zielonej Górze

  • piątek, 02 grudzień 2016 10:37

 

Już 10 grudnia w hali widowiskowo-sportowej CRS w Zielonej Górze wystąpi kabaret Neo-Nówka. Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Spodziewajcie się sporej dawki humoru!

 

Wymieniałeś w tym roku dowód? Sprawdź, czy nie jesteś zadłużony! Kilkadziesiąt dowodów osobistych zginęło z Urzędu Stanu Cywilnego w Świebodzinie. Na dokumenty niczego nieświadomych mieszkańców złodziej bierze kredyty.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.