poniedziałek 18 luty 2019

Wybudują strzelnicę

  • Posted on:  poniedziałek, 05 styczeń 2015 11:56
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Budynek dawnej piekarni zostanie przerobiony i dobudowana zostanie do niego 50 metrowa strzelnica. Budynek dawnej piekarni zostanie przerobiony i dobudowana zostanie do niego 50 metrowa strzelnica. foto: Krzysztof Stańczak

Strzelnica to kolejny obiekt, który stanąć ma w CSiR w Babimoście. - Mamy już zrobiony projekt, a teraz walczyć będziemy o pozyskanie środków zewnętrznych – informuje burmistrz miasta.  

- Kiedyś była u nas strzelnica, ale z chwilą likwidacji garnizonu wojskowego w 2004 roku obiekt został przekazany na rzecz agencji mienia wojskowego – przypomina włodarz gminy. – Ktoś może zapytać, dlaczego nie staraliśmy się wtedy nieruchomości przejąć. Po prostu była dla nas zbyt trudna do zagospodarowania i nieopłacalna do inwestowania. Postanowiliśmy więc sprawę rozwiązać nieco inaczej – tłumaczy burmistrz Babimostu, Bernard Radny. To inne rozwiązanie dotyczyło zakupu budynku starej piekarni, który usytuowany jest niemalże przy samym Centrum Sportu. Więcej w świebodzińsko-sulechowskim wydaniu „Tygodniowej”.

Krzysztof Stańczak

 

Czytany 2317 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 styczeń 2015 12:01
Więcej w tej kategorii: « W końcu będzie stacja paliw

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie