niedziela 17 luty 2019

Homanit Krosno1170x70 optimize

Karetka tu nie dojedzie!

  • Posted on:  wtorek, 01 wrzesień 2015 10:36
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Pani Maria i jej mama Jadwiga mają nadzieję, że ich koszmar dobiegnie końca. Panie nie ukrywają, że liczą na wójta, który dotrzyma obiecanego słowa. Pani Maria i jej mama Jadwiga mają nadzieję, że ich koszmar dobiegnie końca. Panie nie ukrywają, że liczą na wójta, który dotrzyma obiecanego słowa. foto: Inez Tułacz

Wiele razy wszyscy mówili o jednej z ważniejszych dróg w Bytnicy, która jest właśnie remontowana. Zgłosili się do nas mieszkańcy, którzy są już bezsilni. Doga prowadząca do ich domów jest w tragicznym stanie. - W zimie żeby dojechać do teściów muszę używać szmat, bo koła boksują w miejscu lub zapadają się w tej brei – komentuje pan Janusz.

Nie każdy niestety ma możliwość mieszkania przy głównych drogach we wsi, numer domu 145 nic szczególnego nam nie mówi, okazuje się, że nie tylko my mamy problem z dojazdem pod ten adres. Pogotowie ratunkowe wielokrotnie błądziło po leśnych drogach szukając wyznaczonego miejsca. - Za każdym razem kończyło się na tym, że lekarz dzwonił do mnie, a ja nawigowałam go – opowiada nam Maria Szturo. - Kiedy ktoś słyszy, gdzie ma dojechać kategorycznie odmawia – dodaje kobieta. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Inez Tułacz 

Czytany 1524 razy
Więcej w tej kategorii: « Droga śmierci Reklama »

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.