niedziela 17 luty 2019

Homanit Krosno1170x70 optimize

Świetlica jak nowa

  • Posted on:  piątek, 18 luty 2011 11:12
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Koszt modernizacji świetlicy w Dobrosułowie zamknął się w kwocie 400 tys. zł. Koszt modernizacji świetlicy w Dobrosułowie zamknął się w kwocie 400 tys. zł.

Dobiega końca remont świetlicy wiejskiej w Dobrosułowie, który gmina rozpoczęła w październiku ubiegłego roku.
W ramach inwestycji wyremontowano starszą cześć świetlicy, w której znajduje się sala i scena. Położono nowy parkiet, wykonano izolację poziomą, odświeżono ściany, wymieniono stolarkę okienną oraz wyremontowano instalację elektryczną. Budynek świetlicy wiejskiej został docieplony. Wykonane zostało ogrodzenie terenu wokół świetlicy i położony nowy chodnik. Ponadto świetlica w Dobrosułowie zostanie wyposażona w nowe stoły i krzesła. 26. Lutego zaplanowano uroczyste otwarcie świetlicy, na które zostaną zaproszeni mieszkańcy gminy oraz powiatowe i wojewódzkie władze samorządowe.
Inwestycja była drugim etapem  remontu przeprowadzonego w 2006 roku, podczas którego wyremontowano zaplecze kuchenne i sanitarne. Remont został wykonany dzięki środkom pozyskanym  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich - LEADER. Ogólny koszt przeprowadzonej inwestycji wyniósł  około 400 tys. zł z czego 211 tys. zł to pozyskane środki unijne.

Czytany 1955 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.