czwartek 26 listopad 2020

Zatłukł własną matkę Wyróżniony

  • Posted on:  poniedziałek, 02 marzec 2015 18:29
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
24-letni Łukasz K. podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa matki. 24-letni Łukasz K. podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa matki. foto: nadesłane

We wtorek (24.02.) koło godz. 10 wyszło na jaw tragiczne zdarzenie, które miało miejsce w jednym z bloków przy ul. Zielonogórskiej w Łagowie. Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o morderstwo 48-letniej Wiesławy K. 24-letni syn ofiary w areszcie przyznał się, że zabił swoja matkę zadając jej ciosy tępym narzędziem. 

- W godzinach porannych dyżurny krośnieńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Łagowie mogło dojść do tragedii – informuje rzecznik krośnieńskiej policji, Mariusz Grycan. Patrol po dotarciu na miejsce ujrzał w pokoju leżące na łóżku zwłoki kobiety. Przybyły lekarz pogotowia stwierdził zgon, który nastąpił z udziałem osób trzecich. Natychmiast rozpoczęto odpowiednie czynności w tej sprawie, efektem czego było zatrzymanie syna zamordowanej kobiety, Łukasza K. oraz jej męża, Ludwika. Pierwszy z wymienionych mężczyzn ostatecznie przyznał się do zarzucanego mu czynu.  Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

 Łukasz Koleśnik

Inez Tułacz

 

Czytany 3011 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 marzec 2015 18:34

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.