środa 19 czerwiec 2019

Morderstwo w Gubinie

  • sobota, 04 październik 2014 17:48

Dzisiaj (4.10.) po godz. 16. przy ul. Batalionów Chłopskich doszło do zabójstwa. Jak udało się nam ustalić sprawca lub sprawcy wbili nóż w klatkę piersiową mężczyzny, zostali oni już zatrzymani. Na miejscu jest nasz reporter. Szczegóły w najbliższym gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

 

Chcą trzeciego ronda

  • piątek, 03 październik 2014 15:48

 Podczas ostatniej sesji radni poruszyli kwestię skrzyżowania ulic Rycerskiej, Grunwaldzkiej, Królewskiej oraz Kresowej. Niewykluczone, że w tym miejscu również powstanie rondo. 

Piastowską mogli zrobić lepiej

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:20

Starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim jeszcze w tym roku zamierza wyremontować część ulicy Piastowskiej. Przewodniczący Rady Miasta w Gubinie uważa jednak, że powiat mógł zrobić już cały odcinek.

Och, ach! Nasz cudny burmistrz!

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:14

Wybory już za rogiem, co widać na ulicach oraz na łamach gazety samorządowej. Problem w tym, że na stronicach „Wiadomości Gubińskich” nie powinno to być aż tak widoczne. Jest jednak inaczej, co pokazuje jeden z ostatnich artykułów. Kontrkandydaci burmistrza Gubina są przedstawiani w niekorzystnym świetle, w przeciwieństwie do niego samego.

„Kwadraty” do poprawy

  • poniedziałek, 22 wrzesień 2014 17:24

Szerokie przejście chodnikowe oraz wielkie kwietniki przy ul. Wyspiańskiego. To właśnie gubińskie „kwadraty”. Niestety nie wyglądają one jak kiedyś i zwracają na to uwagę zarówno mieszkańcy, jak i radni.

Tuba burmistrza na celowniku prokuratury

  • piątek, 19 wrzesień 2014 17:02

Wspominaliśmy już o wątpliwych działaniach „Wiadomości Gubińskich”. Teraz do krośnieńskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Gubiński Dom Kultury. Okazuje się, że bliźniacza sprawa toczy się już w Żaganiu.

Rondo (prawie) nazwane

  • piątek, 19 wrzesień 2014 10:23

Wyłoniono trzy propozycje nazwy ronda, zlokalizowanego pomiędzy ulicami: Chrobrego, Roosevelta i Piastowską. Ostateczna decyzja będzie należeć do Rady Miasta.

Białek na burmistrza

  • wtorek, 09 wrzesień 2014 15:34

Obecny burmistrz nie ma pomysłu na to, aby podnieść standard życia mieszkańców – mówi Andrzej Białek, kandydat na burmistrza Gubina w nadchodzących wyborach samorządowych.

Dziura na dziurze, a remontu brak!

  • piątek, 05 wrzesień 2014 08:32

Łącznik między placem Jana Pawła II a eurodeptakiem jest w fatalnym stanie. Wygląda on już tak od dawna. Miasto jednak do tej pory nic z tym nie zrobiło. Dlaczego?

Urzędnicy: Gubinianie to brudasy!

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:42

Wielokrotnie mieszkańcy wskazywali na brak porządku w mieście. Urzędnicy tłumaczą, że to właśnie wina gubinian, którzy nie chcą wyrzucać odpadów do śmietnika. Teraz okazuje się, że właśnie tych pojemników nie ma aż tak wiele.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.