wtorek 18 grudzień 2018

Najnowsze wydanie już w sklepach!

Piastowską mogli zrobić lepiej

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:20

Starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim jeszcze w tym roku zamierza wyremontować część ulicy Piastowskiej. Przewodniczący Rady Miasta w Gubinie uważa jednak, że powiat mógł zrobić już cały odcinek.

Och, ach! Nasz cudny burmistrz!

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:14

Wybory już za rogiem, co widać na ulicach oraz na łamach gazety samorządowej. Problem w tym, że na stronicach „Wiadomości Gubińskich” nie powinno to być aż tak widoczne. Jest jednak inaczej, co pokazuje jeden z ostatnich artykułów. Kontrkandydaci burmistrza Gubina są przedstawiani w niekorzystnym świetle, w przeciwieństwie do niego samego.

„Kwadraty” do poprawy

  • poniedziałek, 22 wrzesień 2014 17:24

Szerokie przejście chodnikowe oraz wielkie kwietniki przy ul. Wyspiańskiego. To właśnie gubińskie „kwadraty”. Niestety nie wyglądają one jak kiedyś i zwracają na to uwagę zarówno mieszkańcy, jak i radni.

Tuba burmistrza na celowniku prokuratury

  • piątek, 19 wrzesień 2014 17:02

Wspominaliśmy już o wątpliwych działaniach „Wiadomości Gubińskich”. Teraz do krośnieńskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Gubiński Dom Kultury. Okazuje się, że bliźniacza sprawa toczy się już w Żaganiu.

Rondo (prawie) nazwane

  • piątek, 19 wrzesień 2014 10:23

Wyłoniono trzy propozycje nazwy ronda, zlokalizowanego pomiędzy ulicami: Chrobrego, Roosevelta i Piastowską. Ostateczna decyzja będzie należeć do Rady Miasta.

Białek na burmistrza

  • wtorek, 09 wrzesień 2014 15:34

Obecny burmistrz nie ma pomysłu na to, aby podnieść standard życia mieszkańców – mówi Andrzej Białek, kandydat na burmistrza Gubina w nadchodzących wyborach samorządowych.

Dziura na dziurze, a remontu brak!

  • piątek, 05 wrzesień 2014 08:32

Łącznik między placem Jana Pawła II a eurodeptakiem jest w fatalnym stanie. Wygląda on już tak od dawna. Miasto jednak do tej pory nic z tym nie zrobiło. Dlaczego?

Urzędnicy: Gubinianie to brudasy!

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:42

Wielokrotnie mieszkańcy wskazywali na brak porządku w mieście. Urzędnicy tłumaczą, że to właśnie wina gubinian, którzy nie chcą wyrzucać odpadów do śmietnika. Teraz okazuje się, że właśnie tych pojemników nie ma aż tak wiele.

Ile jeździ straż miejska?

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:38

Postanowiliśmy przyjrzeć się jak jeździ straż miejska. Ile kilometrów zrobili w ciągu roku oraz jak duże były to koszty?

Lekarz olał pacjentkę!

  • sobota, 02 sierpień 2014 10:09

Dociera do nas coraz więcej niepokojących sygnałów, dotyczących opieki w szpitalu w Krośnie Odrzańskim. Jedna z pacjentek, mieszkanka Gubina, zdecydowała się opowiedzieć swoją historię oraz pokazać, że obecnie nikt nie może czuć się bezpieczny, mając w pobliżu takich „specjalistów”.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.