środa 2 grudzień 2020

Tragiczny dojazd do bloków

  • poniedziałek, 10 listopad 2014 15:39

Mieszkańcy ul. Morskiej żyją w smrodzie i od lat starają się to zmienić. Prośby kierowane są m.in. do Urzędu Miasta już od wielu lat, lecz ich sytuacja nie ulega zmianie. Ludzie są wściekli i domagają się usunięcia problemu.

Tu wiecznie śmierdzi!

  • piątek, 31 październik 2014 18:30

Mieszkańcy ul. Morskiej żyją w smrodzie i od lat starają się to zmienić. Prośby kierowane są m.in. do Urzędu Miasta już od wielu lat, lecz ich sytuacja nie ulega zmianie. Ludzie są wściekli i domagają się usunięcia problemu.

Wiszą wszędzie

  • poniedziałek, 20 październik 2014 15:24

Wybory samorządowe rozpoczną się już za miesiąc, co aż nadto widać na ulicach. Szczególnie w Gubinie pojawiło się plakatów od zatrzęsienia. Można się na nie natknąć praktycznie wszędzie. Radny Mirosław Rogiński uważa, że to przesada.

Na Legnickiej nie zaparkujesz

  • wtorek, 14 październik 2014 17:51

 Wcześniej w Gubinie na ul. Legnickiej był problem z ruchem drogowym, jednak kiedy wprowadzono zmiany, utrudnienia zniknęły. Pojawiły się za to inne, z parkowaniem.

Awantura przyczyną dźgnięcia nożem

  • niedziela, 05 październik 2014 12:21

Tak jak informowaliśmy wczoraj dwaj mężczyźni, którzy zamordowali 56-letniego Wojciecha S. zostali zatrzymani przez policję. Obaj byli pijani.

Morderstwo w Gubinie

  • sobota, 04 październik 2014 17:48

Dzisiaj (4.10.) po godz. 16. przy ul. Batalionów Chłopskich doszło do zabójstwa. Jak udało się nam ustalić sprawca lub sprawcy wbili nóż w klatkę piersiową mężczyzny, zostali oni już zatrzymani. Na miejscu jest nasz reporter. Szczegóły w najbliższym gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

 

Chcą trzeciego ronda

  • piątek, 03 październik 2014 15:48

 Podczas ostatniej sesji radni poruszyli kwestię skrzyżowania ulic Rycerskiej, Grunwaldzkiej, Królewskiej oraz Kresowej. Niewykluczone, że w tym miejscu również powstanie rondo. 

Piastowską mogli zrobić lepiej

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:20

Starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim jeszcze w tym roku zamierza wyremontować część ulicy Piastowskiej. Przewodniczący Rady Miasta w Gubinie uważa jednak, że powiat mógł zrobić już cały odcinek.

Och, ach! Nasz cudny burmistrz!

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:14

Wybory już za rogiem, co widać na ulicach oraz na łamach gazety samorządowej. Problem w tym, że na stronicach „Wiadomości Gubińskich” nie powinno to być aż tak widoczne. Jest jednak inaczej, co pokazuje jeden z ostatnich artykułów. Kontrkandydaci burmistrza Gubina są przedstawiani w niekorzystnym świetle, w przeciwieństwie do niego samego.

„Kwadraty” do poprawy

  • poniedziałek, 22 wrzesień 2014 17:24

Szerokie przejście chodnikowe oraz wielkie kwietniki przy ul. Wyspiańskiego. To właśnie gubińskie „kwadraty”. Niestety nie wyglądają one jak kiedyś i zwracają na to uwagę zarówno mieszkańcy, jak i radni.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.