środa 5 sierpień 2020

Bałagan pani dyrektor

  • Posted on:  niedziela, 15 kwiecień 2012 12:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tak, to jest prawda, że w Powiatowym Domu Dziecka w Gubinie doszło do konfliktu pomiędzy pracownikami - potwierdza dyrektor Grażyna Kolanowska. Tak, to jest prawda, że w Powiatowym Domu Dziecka w Gubinie doszło do konfliktu pomiędzy pracownikami - potwierdza dyrektor Grażyna Kolanowska.

Urzędnicy biorą się za gubiński Dom Dziecka. Sytuacje, do których dochodzi w placówce oceniają jako niedopuszczalne. Dyrekcja otrzymała ultimatum.

Jedną z pierwszych spraw, jakimi zajął się nowy Zarząd Powiatu Krośnieńskiego były nieprawidłowości w Powiatowym Domu Dziecka w Gubinie. - Była to dla nas sprawa, niecierpiąca zwłoki - tajemniczo zdradził starosta Robert Pawłowski. Zdaniem urzędnika jest to bardzo trudna sytuacja. - Nasza wiedza w tym temacie opiera się niestety jedynie na protokole kontrolnym. Do tej pory, jako radni nie byliśmy informowani o rozwoju wypadków - oznajmił. W świetle tego, co udało się ustalić osobom za to odpowiedzialnym, sytuacja panująca w gubińskiej placówce jest niedopuszczalna. - Ona już tam panuje od pół roku i jesteśmy naprawdę zaskoczeni faktem, że tak długo tolerowano tego typu zachowania, tym bardziej że wpływają one bezpośrednio na dzieci, a to one są tam najważniejsze - skwitował Pawłowski.

Więcej w papierowym wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Czytany 1570 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.