piątek 5 marzec 2021

Drogi parking pod kościołem

  • Posted on:  poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z budową parkingu pod Kościołem Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Gubinie, ciągle pojawiają się pytania i wątpliwości. Potrzebne jest konkretne rozliczenie tej inwestycji. Z budową parkingu pod Kościołem Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Gubinie, ciągle pojawiają się pytania i wątpliwości. Potrzebne jest konkretne rozliczenie tej inwestycji.

Ponad 130 tys. zł na budowę parkingu pod Kościołem Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Gubinie. Blisko 27 tys. zł na zakup samochodu dla gubińskiego Referatu Drogowego. To środki, które zarezerwowane zostały w uchwale budżetowej. Czy są to na tyle niezbędne inwestycje, bez których miasto nie mogłoby się obejść?

W budżecie miasta nastąpiła zmiana dotycząca budowy parkingu przy Parafii Matki Bożej Fatimskiej. W poprzedniej uchwale budżetowej wydatki zapisane były na kwotę 91 tys. zł. Teraz kwota ta zmieniła się o ponad 41 tys. zł. Łącznie ma to być więc ponad 130 tys. zł. Kwota na ten cel została zwiększona zgodnie z zarządzeniem burmistrza Gubina. Wartość ta stanowi wynagrodzenia pracowników referatu drogowego, które na podstawie ewidencji czasu pracy zostały przyporządkowane do tej inwestycji. Wobec tego zmniejszony został plan wynagrodzeń referatu drogowego, w wydatkach bieżących, a przyporządkowany został do kosztów tej inwestycji. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

 

Justyna Konopska

 

Czytany 878 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 sierpień 2020 10:37
Więcej w tej kategorii: « Zapomniane wzgórza

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.