Wydrukuj tę stronę

Nie raczyli przyjść!

  • Posted on:  niedziela, 02 grudzień 2012 09:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Celem działania GRS-u nie jest nagonka na władzę, ale chęć przekazania prawdziwych informacji mieszkańcom. Niestety ostatnie organizowane przez nich spotkanie pokazało, że władze miasta nie chcą uczestniczyć w problemach mieszkańców. Celem działania GRS-u nie jest nagonka na władzę, ale chęć przekazania prawdziwych informacji mieszkańcom. Niestety ostatnie organizowane przez nich spotkanie pokazało, że władze miasta nie chcą uczestniczyć w problemach mieszkańców. foto: Emil Czarnecki

Po raz kolejny zawiodły władze miasta. Przekonali się o tym przedstawiciele Gubińskiego Ruchu Społecznego, którzy zorganizowali (22.11.) spotkanie, na którym nie pojawiły się zaproszeni goście.

Czy to brak zainteresowania władz miasta spotkaniami z mieszkańcami, był powodem całego fiaska? To pytanie, na które urzędnicy nie chętnie chcą odpowiadać. Prawda jest jedna. Na planowane od ponad dwóch tygodni zebranie, nie przybyli ważni i wyczekiwani przedstawiciele magistratu. - Dziwi fakt, iż osoby sprawujące tak ważne funkcje jak przewodniczący Rady Miasta, czy przewodniczący Komisji Budżetowej wybierani przez mieszkańców, nie wykazują chęci spotkań ze swoimi wyborcami - usłyszeliśmy od przedstawicieli ruchu. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Emil Czarnecki

Czytany 2329 razy