środa 5 sierpień 2020

Rajd Jesienny "Doły Szydłowskie"

  • Posted on:  środa, 02 listopad 2011 09:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na terenie gminy Gubin, a także Krosna Odrzańskiego (30.09.-2.10.) Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Chlebowa zorganizowało Rajd Samochodów 4x4.
Ponad stu uczestników i organizatorów imprezy przez 3 dni zmagało się na specjalnie przygotowanych OES-ach. Na jednym z nich, w  Wężyskach, mieszkańcy tej miejscowości mogli z bliska oceniać doświadczenie i technikę jazdy aut 4x4. Emocji nie brakowało. Pękały liny, koła i mosty. Utopione w błocie cacka 4x4 zamieniały się w amfibie. Ale przecież o to chodziło. Inaczej nie ma dobrej zabawy.
Najlepsi w swojej klasie
Tym razem w klasie "wyczyn bez wyciągarki" wygrała ekipa z Osiecznicy w składzie: Dominik Kurowiak, Krzysztof Gonisiewski. Drugie miejsce zajęła załoga z Wrocławia, w której jeździli Robert Mrozek i Mirosław Kłódka. Na trzeciej pozycji uplasowali się Lucjan Sieniewicz i Tadeusz Drozdowski z Żar. Kolejną klasą był "wyczyn z wyciągarką". W tej konkurencji wygrała załoga z Jasienia, "Joker" Robert Jakubiak, Janek Łobodziec. Drugie miejsce zajął "Trąbal" z Bobrowic, czyli Wojtek Trąbski i Wojtek Dębski. Tuż za nimi znalazła się załoga damsko-męska w składzie Katarzyna i Krzysztof Radom. W klasie "Quady" wygrał "Jaca" Jacek Ogrodniczak z Gubina.
Trochę muzyki
Na terenie bazy rajdu w Chlebowie, w Agroturystyce "Nad Stawami" w sobotni wieczór
imprezę integracyjną umilił występ grupy bluesowo-rockowej Instant Blues. Swoim  dojrzałym mocnym brzmieniem zespół z Zielonej Góry dostarczył wielu wspaniałych muzycznych wrażeń zarówno uczestnikom rajdu, jak i okolicznym mieszkańcom, którzy gościli na imprezie.
nk

Czytany 1501 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.