wtorek 1 grudzień 2020

Spór o stawki za śmieci

  • Posted on:  poniedziałek, 10 grudzień 2012 22:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ta uchwała może w jakiś sposób zaszokować. Eksperci nie mają wątpliwości co do wzrostu cen nawet o 200 proc. Musimy jednak stworzyć i utrzymać punk selektywnej zbiórki odpadów, którego powstanie kosztuje ok 350 tys. zł.  - opowiadał Edward Patek. Ta uchwała może w jakiś sposób zaszokować. Eksperci nie mają wątpliwości co do wzrostu cen nawet o 200 proc. Musimy jednak stworzyć i utrzymać punk selektywnej zbiórki odpadów, którego powstanie kosztuje ok 350 tys. zł. - opowiadał Edward Patek. foto: Emil Czarnecki

Uchwała "śmieciowa" wywołała "burzę" wśród radnych z Gubina. Podczas rozpatrywania projektu dotyczącego sugerowanych stawek, trudno było dojść do kompromisu. Narzucone z góry kwoty, w oczach opozycji były za duże, w związku z powyższym złożono wniosek, mówiący o niższych cenach.

Zaczęło się od oficjalnego wniosku, jaki w imieniu klubu SLD złożyła Halina Wojnicz, wszystko w związku z faktem, że od 1 lipca przyszłego roku zapłacimy więcej za śmieci. - Klub stawia wniosek, aby w uchwale dotyczącej stawek za zagospodarowanie odpadów komunalnych na jednego mieszkańca, pozostawić na obecnym poziomie - zasugerowała. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej"

Emil Czarnecki

Czytany 1777 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.