czwartek 14 listopad 2019

Walczą o wycofane kursy

  • Posted on:  czwartek, 27 grudzień 2012 11:10
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z mieszkańcami nie jesteśmy w stanie się spotkać.  Rozmawialiśmy z wójtem, często uczestniczymy w sesjach narad, to nie jest tak, że odmawiam naszym klientom, ale spotkanie z każdym po prostu jest niemożliwe - powiedziała Lilianna Krajewska  prokurent PKS Zielona Góra. Z mieszkańcami nie jesteśmy w stanie się spotkać. Rozmawialiśmy z wójtem, często uczestniczymy w sesjach narad, to nie jest tak, że odmawiam naszym klientom, ale spotkanie z każdym po prostu jest niemożliwe - powiedziała Lilianna Krajewska prokurent PKS Zielona Góra. foto: (ec)

W Drzeńsku Wielkim mieszkańcy zbulwersowani są faktem, że PKS Zielona Góra podjął decyzję o wycofaniu dwóch kursów z Gubina.

O sygnałach dotyczących zabrania autobusów, mieszkańcy Drzeńska Wielkiego dowiedzieli się dopiero od swoich dzieci. - Kilka dni temu uczniowie dojeżdżający do szkół ponadgimnazjalnych, oświadczyły nam, że kierowcy mówili im o takim fakcie - opowiada Grzegorz Szafrański, który początkowo nie wierzył w to co słyszy. Więcej w gubińsko-krośnienskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

(ec)

Czytany 1051 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.