Wydrukuj tę stronę

Wójt wytyka błędy, a sam...

  • Posted on:  sobota, 15 grudzień 2012 14:17
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Wójtowie obydwu gmin na terenie, których powstać ma kopalnia podpisali się razem pod petycją wysłaną do Parlamentu Europejskiego. Wyszczególniono w niej naruszenia do jakich mogło dojść. Wójtowie obydwu gmin na terenie, których powstać ma kopalnia podpisali się razem pod petycją wysłaną do Parlamentu Europejskiego. Wyszczególniono w niej naruszenia do jakich mogło dojść. foto: (ts)

Specjalnie sporządzone pismo, w którym wyszczególniono szereg nieprawidłowości związanych z inwestycją kopalni i elektrowni, wysłano do wojewody i Parlamentu Europejskiego. Pod zarzutami podpisał się wójt Gubina i Brodów. - To śmieszne - mówi dzwoniący do redakcji czytelnik. - Jak wójt może wytykać komuś błędy, skoro w jego urzędzie dochodzi do łamania prawa - mówi.

Wójt Gminy Gubin dopatrzył się naruszeń, jeśli chodzi o jedną z uchwał Sejmiku Województwa Lubuskiego i wzywa do usunięcia naruszenia prawa. W tym celu wystosował pismo do władz, w którym odnosi się do uchwalenia zmiany planu zagospodarowania przestrzennego województwa. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Tomasz Strzemieczny

Czytany 1228 razy