wtorek 14 lipiec 2020

Wybudują nowe przedszkole

  • Posted on:  wtorek, 04 grudzień 2012 23:34
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aby znaleźć miejsce w przedszkolu dla naszych pociech, napotykamy na różne problemy, dlatego uważamy że powstanie nowej placówki jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom rodziców - podkreśla Magdalena i Tomasz Kwiecińscy. Aby znaleźć miejsce w przedszkolu dla naszych pociech, napotykamy na różne problemy, dlatego uważamy że powstanie nowej placówki jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom rodziców - podkreśla Magdalena i Tomasz Kwiecińscy. foto: (ec)

Czy Gubin zacznie inwestować w punkty przedszkolne? Podczas ostatniej sesji poruszono ten temat. Padły także propozycje budowy, bądź dotacji do nowo powstałych placówek.

- W zeszłym miesiącu słyszeliśmy drugie ekspoze, a premier zapowiedział, że rząd przedstawi propozycję przedłużenia urlopu macierzyńskiego - tymi słowami na ostatniej sesji rozpoczął swoją wypowiedz Edward Patek, radny który zauważył zmiany jakie szykują się na szczeblu rządowym. Plany dotyczą zmian z półrocznego urlopu na roczny, które niedługo mogą obowiązywać w kraju. Według radnego Gubin powinien zastanowić się, jakie z tego tytułu mogą pojawić się problemy i podjąć konkretne decyzje. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Emil Czarnecki

Czytany 1506 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 948 gości oraz 0 użytkowników.