środa 2 grudzień 2020

Odkupią i wyremontują to straszydło!

  • środa, 09 wrzesień 2015 12:11

Ponad 1 mln zł. - Taki jest efekt negocjacji burmistrza Marka Cebuli z przedstawicielami Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, dotyczącymi zakupu obskurnego budynku, zlokalizowanego na ulicy Poznańskiej. Czy niebawem obiekt ten zmieni się nie do poznania? Wszystko na to wskazuje.

Neo-Nówka znowu w HSW!

  • piątek, 04 wrzesień 2015 16:23

Wyjątkowy, jubileuszowy koncert, podsumowujący piętnastolecie działalności kabaretu Neo-Nówka, odbędzie się w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. 

Powstaną nowe mieszkania?

  • piątek, 28 sierpień 2015 09:38

Pojawiły się problemy z mieszkaniami wynajmowanymi przez gminę od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Okazuje się, że część mieszkańców zajmuje te lokale, mimo że umowa dobiegła już końca, co niesie za sobą zbędne wydatki. Sposobem na wyjście z patowej sytuacji ma być oddanie do użytku nowych mieszkań socjalnych. - Pracujemy nad tym – usłyszeliśmy w urzędzie. 

Straż miejska może stracić fotoradar!

  • poniedziałek, 10 sierpień 2015 09:53

Pomiary tylko do końca roku?

We wtorek (14.07.) odbyło się posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej, podczas której zaakceptowany został projekt Sojuszu Lewicy Demokratycznej w sprawie odebrania fotoradarów straży miejskiej. To może oznaczać początek końca prowadzenia przez strażników pomiarów, na drogach gminy Krosno Odrz. 

Suszą gacie w centrum miasta

  • czwartek, 30 kwiecień 2015 11:09

Nadeszła wiosna, a wraz z nią z blokowych suszarni, na słoneczko „wyszło” pranie. Okazuje się, że obrazek wiszącej bielizny nie wszystkim przypadł do gustu, głównie w centrum miasta. 

Zamy datę otwarcia targowiska!

  • niedziela, 29 marzec 2015 10:08

Niecierpliwili się handlarze, ciekawość zżerała klientów. Wszyscy chcieli jak najszybciej wejść na wyremontowane targowisko. Po wszystkich procedurach odbiorowych, wiadomo już kiedy będzie to możliwe.

A może mieszkania socjalne?

  • wtorek, 17 marzec 2015 10:01

Sprzedaż opustoszałego budynku, znajdującego się na Placu 11 Pułku, nie jest jedyną opcją, jaką biorą pod uwagę w gminie. - Musimy zastanowić się co z tym zrobić – mówią urzędnicy. Z kolei krośnianie są jednogłośni. - To świetne miejsce na nowe mieszkania – mówią.

Nowa promenada za trzy lata?

  • poniedziałek, 16 luty 2015 10:45

Podczas spotkania z mieszkańcami, burmistrz Marek Cebula powiedział, że swoistą „wizytówką” Krosna Odrz. będzie nowoczesna promenada, z winnicą. Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy władze miasta, zamierzają zrealizować te plany.

Kompletny pat w sprawie marketu!

  • wtorek, 10 luty 2015 09:43

Najpierw miało być Intermarche, później najbliżej zajęcia działki przy krośnieńskim targowisku, była Czerwona Torebka. Teraz okazało się, że w najbliższej przyszłości, prawdopodobnie nie powstanie tutaj żaden sklep!

Ponownie doposażą skatepark

  • niedziela, 18 styczeń 2015 12:07

W tym roku mają znaleźć się pieniądze na drugie dosprzętowienie krośnieńskiego skateparku. W październiku 2013 roku, miejsce to wzbogaciło się o funbox, a jakie urządzenie trafi tam teraz?

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.