środa 14 listopad 2018

Na co idzie kasa z mandatów?

  • poniedziałek, 10 listopad 2014 15:51

Krośnieńska straż miejska i fotoradar, to bardzo „modne” przed wyborami problemy. Pojawiają się nawet wątpliwości, na co przeznaczane są pieniądze, zasilające gminny budżet pieniędzmi, pochodzącymi z mandatów. Sprawdźmy to.

Światło wróci na Poznańską! A co z parkingami?

  • piątek, 17 październik 2014 08:44

Koniec egipskich ciemności w centrum Krosna Odrz.! Mieszkańcy części bloków, zlokalizowanych za klubem garnizonowym, nie będą już musieli wracać do własnych mieszkań czy wynosić śmieci „po omacku”.

Homanit zatrudnia 500 osób!

  • wtorek, 14 październik 2014 15:12

W firmie już pracuje około pięćset osób, a kilkadziesiąt następnych, będzie mogło podjąć zatrudnienie w niedalekiej przyszłości. A wszystko przez nową linię produkcyjną, która ma zostać uruchomiona po nowym roku. - Jeszcze w tym miesiącu będziemy zawieszać wiechę – informuje Przemysław Krzewiński, dyrektor zakładu. 

Intermarche zrezygnowało z Krosna!

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:23

Dotarliśmy do sensacyjnych informacji, z których jednoznacznie wynika, że pewna usytuowania swojego marketu w mieście, grupa Muszkieterowie, ostatecznie tego nie zrobi. Najbliżej podpisania umowy jest teraz „Czerwona Torebka”.

Nie chcemy nowej dyrektor!

  • piątek, 19 wrzesień 2014 10:14

Rodzice dzieci z przedszkola nr 4 nie mogą pogodzić się z tym, że od 1 września, placówką dowodzi Izabela Timoszyk. - Chcemy, żeby dyrektor był osobą o nieposzlakowanej opinii – mówią, mając na myśli postępowanie, które było przeciw niej prowadzone. - Zarzuty wobec tej pani, okazały się bezpodstawne – odpowiadają urzędnicy. A spór trwa...

Jest kasa na nową komendę!

  • poniedziałek, 15 wrzesień 2014 10:23

Dobre informacje dla krośnieńskich funkcjonariuszy napłynęły z Komendy Głównej Policji. Mundurowi doczekają się nowej siedziby. Kiedy ona powstanie? - Najpóźniej wiosną 2016 roku – zapowiada komendant Mirosław Kruszelnicki.

Lekarz kazał mi wypier***

  • niedziela, 07 wrzesień 2014 10:43

Radzisław Szumocki jest kolejną osobą, która opowiada o nieodpowiednim zachowaniu ordynatora krośnieńskiego szpitala, Stanisława Kosiorowskiego. - Zaatakował mnie, gdy pytałem o stan zdrowia syna – opowiada mieszkaniec Gubina. - To totalna bzdura – broni się doktor.

Ruiny znikną z Bobrowej

  • piątek, 05 wrzesień 2014 08:47

Stare budynki gospodarcze od lat straszą mieszkańców ulicy Bobrowej oraz przechadzających się tą częścią miasta turystów. Czy w końcu te stare komórki, zostaną rozebrane

Kolonijne piekło!

  • wtorek, 02 wrzesień 2014 10:15

Dla kilkanaściorga dzieci z Krosna Odrzańskiego, letnia kolonia w Nowym Dworku, nieopodal Świebodzina, miała być spełnieniem wakacyjnych marzeń. Marzeń, które zmieniły się w piekło, jakie maluchom zgotowali opiekunowie sierpniowej wyprawy.

My tu na dole dziadujemy

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:48

- W górnej części naszego miasta, niemal w każdym zakątku, widać koparki i ludzi, którzy dbają, żeby to jako – tako wyglądało, a my, tu na dole – dziadujemy – zaalarmowała Ewa. - Nie mamy nawet marketu! Kiedy będziemy traktowani tak samo, jak ci, którzy mieszkają po drugiej stronie Odry? - pyta kobieta.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.