poniedziałek 16 lipiec 2018

Jest kasa na nową komendę!

  • poniedziałek, 15 wrzesień 2014 10:23

Dobre informacje dla krośnieńskich funkcjonariuszy napłynęły z Komendy Głównej Policji. Mundurowi doczekają się nowej siedziby. Kiedy ona powstanie? - Najpóźniej wiosną 2016 roku – zapowiada komendant Mirosław Kruszelnicki.

Lekarz kazał mi wypier***

  • niedziela, 07 wrzesień 2014 10:43

Radzisław Szumocki jest kolejną osobą, która opowiada o nieodpowiednim zachowaniu ordynatora krośnieńskiego szpitala, Stanisława Kosiorowskiego. - Zaatakował mnie, gdy pytałem o stan zdrowia syna – opowiada mieszkaniec Gubina. - To totalna bzdura – broni się doktor.

Ruiny znikną z Bobrowej

  • piątek, 05 wrzesień 2014 08:47

Stare budynki gospodarcze od lat straszą mieszkańców ulicy Bobrowej oraz przechadzających się tą częścią miasta turystów. Czy w końcu te stare komórki, zostaną rozebrane

Kolonijne piekło!

  • wtorek, 02 wrzesień 2014 10:15

Dla kilkanaściorga dzieci z Krosna Odrzańskiego, letnia kolonia w Nowym Dworku, nieopodal Świebodzina, miała być spełnieniem wakacyjnych marzeń. Marzeń, które zmieniły się w piekło, jakie maluchom zgotowali opiekunowie sierpniowej wyprawy.

My tu na dole dziadujemy

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:48

- W górnej części naszego miasta, niemal w każdym zakątku, widać koparki i ludzi, którzy dbają, żeby to jako – tako wyglądało, a my, tu na dole – dziadujemy – zaalarmowała Ewa. - Nie mamy nawet marketu! Kiedy będziemy traktowani tak samo, jak ci, którzy mieszkają po drugiej stronie Odry? - pyta kobieta.

Szpital prawie mnie wykończył

  • sobota, 09 sierpień 2014 09:27

W zeszłym tygodniu opisywaliśmy błędnie zdiagnozowany zawał w szpitalu w Krośnie Odrz. Teraz skontaktowała się z nami kolejna pacjentka, którą odesłano stamtąd, pomimo udaru. - W tej lecznicy prawie mnie wykończyli – żali się Ludwika Wacławek.

Nie chcemy betonowej pustyni!

  • poniedziałek, 21 lipiec 2014 10:49

Wściekli mieszkańcy bloku przy krośnieńskim „tramwaju” spotkali się z wiceburmistrzem Grzegorzem Garczyńskim (15.07.) i dali wyraźny sygnał. - Nie dopuścimy do realizacji tej inwestycji, w formie proponowanej przez urząd. Gorąca dyskusja trwała przeszło godzinę.

(Na razie) Nie kandyduje

  • poniedziałek, 14 lipiec 2014 10:36

Starosta Robert Pawłowski zdementował informacje, jakoby miał zamiar ubiegać się o fotel burmistrza Krosna Odrz.

Piastów czeka na remont

  • poniedziałek, 14 lipiec 2014 10:31

O konieczności remontu ulicy Piastów w Krośnie Odrz. mówi się od dłuższego czasu. Do tej pory nic jednak nie zrobiono, a mieszkańcy zaczynają się niecierpliwić. Okazuje się, że pierwsze prace ruszą jeszcze latem. 

Strażnikom capnęli fotoradar

  • piątek, 11 lipiec 2014 08:57

Strażnik miejski z Krosna Odrzańskiego był rzekomo tak zaabsorbowany uzupełnianiem notatek służbowych, że nie zauważył, jak ktoś spod nosa ukradł mu przenośne urządzenie do rejestracji prędkości! A może, jak donoszą mieszkańcy, po prostu spał w samochodzie?! To pierwsza tego typu wpadka w Polsce!

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.