środa 2 grudzień 2020

Rynek będzie na bogato

  • poniedziałek, 22 grudzień 2014 17:27

Pierwszy etap przebudowy krośnieńskiego rynku przemysłowego dobiegł końca. Co prawda między nowymi straganami widać jeszcze pojedyncze maszyny, ale ekipa remontowa, opuściła już plac budowy. Roboty trwają za to tuż obok, na łączniku Parkowa-Srebrna Góra.

Śmieci mogą zdrożeć!

  • poniedziałek, 08 grudzień 2014 10:50

Od stycznia śmieci wyprodukowane przez mieszkańców Krosna Odrzańskiego, będą wywożone do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie. Czy to wiąże się ze wzrostem opłat? Niewykluczone.

Śmierdzący ambaras na Chrobrego

  • piątek, 14 listopad 2014 08:58

Niektórzy mieszkańcy ulicy Bolesława Chrobrego płacą za kanalizację i za wywóz szamba. Pierwotnie wydawało się, że mogą oni nie być podłączeni do miejskiego systemu odprowadzania ścieków. Okazuje się jednak, że jest to najprawdopodobniej efekt usterki technicznej przyłącza.

Na co idzie kasa z mandatów?

  • poniedziałek, 10 listopad 2014 15:51

Krośnieńska straż miejska i fotoradar, to bardzo „modne” przed wyborami problemy. Pojawiają się nawet wątpliwości, na co przeznaczane są pieniądze, zasilające gminny budżet pieniędzmi, pochodzącymi z mandatów. Sprawdźmy to.

Światło wróci na Poznańską! A co z parkingami?

  • piątek, 17 październik 2014 08:44

Koniec egipskich ciemności w centrum Krosna Odrz.! Mieszkańcy części bloków, zlokalizowanych za klubem garnizonowym, nie będą już musieli wracać do własnych mieszkań czy wynosić śmieci „po omacku”.

Homanit zatrudnia 500 osób!

  • wtorek, 14 październik 2014 15:12

W firmie już pracuje około pięćset osób, a kilkadziesiąt następnych, będzie mogło podjąć zatrudnienie w niedalekiej przyszłości. A wszystko przez nową linię produkcyjną, która ma zostać uruchomiona po nowym roku. - Jeszcze w tym miesiącu będziemy zawieszać wiechę – informuje Przemysław Krzewiński, dyrektor zakładu. 

Intermarche zrezygnowało z Krosna!

  • poniedziałek, 29 wrzesień 2014 11:23

Dotarliśmy do sensacyjnych informacji, z których jednoznacznie wynika, że pewna usytuowania swojego marketu w mieście, grupa Muszkieterowie, ostatecznie tego nie zrobi. Najbliżej podpisania umowy jest teraz „Czerwona Torebka”.

Nie chcemy nowej dyrektor!

  • piątek, 19 wrzesień 2014 10:14

Rodzice dzieci z przedszkola nr 4 nie mogą pogodzić się z tym, że od 1 września, placówką dowodzi Izabela Timoszyk. - Chcemy, żeby dyrektor był osobą o nieposzlakowanej opinii – mówią, mając na myśli postępowanie, które było przeciw niej prowadzone. - Zarzuty wobec tej pani, okazały się bezpodstawne – odpowiadają urzędnicy. A spór trwa...

Jest kasa na nową komendę!

  • poniedziałek, 15 wrzesień 2014 10:23

Dobre informacje dla krośnieńskich funkcjonariuszy napłynęły z Komendy Głównej Policji. Mundurowi doczekają się nowej siedziby. Kiedy ona powstanie? - Najpóźniej wiosną 2016 roku – zapowiada komendant Mirosław Kruszelnicki.

Lekarz kazał mi wypier***

  • niedziela, 07 wrzesień 2014 10:43

Radzisław Szumocki jest kolejną osobą, która opowiada o nieodpowiednim zachowaniu ordynatora krośnieńskiego szpitala, Stanisława Kosiorowskiego. - Zaatakował mnie, gdy pytałem o stan zdrowia syna – opowiada mieszkaniec Gubina. - To totalna bzdura – broni się doktor.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.