środa 26 wrzesień 2018

(Na razie) Nie kandyduje

  • poniedziałek, 14 lipiec 2014 10:36

Starosta Robert Pawłowski zdementował informacje, jakoby miał zamiar ubiegać się o fotel burmistrza Krosna Odrz.

Piastów czeka na remont

  • poniedziałek, 14 lipiec 2014 10:31

O konieczności remontu ulicy Piastów w Krośnie Odrz. mówi się od dłuższego czasu. Do tej pory nic jednak nie zrobiono, a mieszkańcy zaczynają się niecierpliwić. Okazuje się, że pierwsze prace ruszą jeszcze latem. 

Strażnikom capnęli fotoradar

  • piątek, 11 lipiec 2014 08:57

Strażnik miejski z Krosna Odrzańskiego był rzekomo tak zaabsorbowany uzupełnianiem notatek służbowych, że nie zauważył, jak ktoś spod nosa ukradł mu przenośne urządzenie do rejestracji prędkości! A może, jak donoszą mieszkańcy, po prostu spał w samochodzie?! To pierwsza tego typu wpadka w Polsce!

Podczas parady rybobraniowej mogło dojść do wypadku! Jedno z uczestniczących w niej dzieci, wpadło nogą we właz niezabezpieczonej, głębokiej studzienki kanalizacyjnej!

Powstanie prawie 50 nowych stoisk

  • środa, 25 czerwiec 2014 09:18

O remoncie krośnieńskiego targowiska mówi się przynajmniej od czterech lat. Wygląda jednak na to, że ten „serial” nareszcie się kończy. Aktualnie trwa postępowanie przetargowe i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zmodernizowana część rynku, zostanie oddana do użytku już w październiku. 

Czerwona Torebka poluje na PKS?

  • poniedziałek, 23 czerwiec 2014 12:43

Nie zakończył się jeszcze jeden „marketowy serial” produkcji krośnieńskiej o budowie w mieście marketu spożywczego, a już kręcony jest następny! Po Intermarche, czas na Czerwoną Torebkę. Poznański dyskont zainteresowany jest placem manewrowym miejscowego PKS-u.

Pani dyrektor oskarżana o znęcanie się nad dziećmi

  • poniedziałek, 23 czerwiec 2014 11:49

Wielu rodziców, których dzieci chodzą do szkoły w Dychowie (Gm. Bobrowice) ma dość zachowania tamtejszej dyrektor. - Ta kobieta szarpie nasze dzieci i znęca się nad nimi psychicznie – mówią. Urząd Gminy staje murem za dyrekcją i odpiera zarzuty.

Zjedzą nas robaki!

  • piątek, 13 czerwiec 2014 15:15

Smród i robaki zaczęły wydobywać się z nieodebranych na czas worków ze śmieciami, na terenie gminy Krosno Odrz. Na trzydniowy poślizg można byłoby przymknąć oko, gdyby nie fakt, że w tym akurat czasie, temperatura w słońcu dochodziła do czterdziestu stopni!

Intermarche na Parkowej!

  • piątek, 13 czerwiec 2014 08:22

Sytuacja z zagospodarowaniem dużej działki przy targowisku miejskim zmienia się w kalejdoskopie. Najnowsze informacje są jednak takie, że powstanie tam Intermarche i kilkadziesiąt miejsc parkingowych!

Konserwator znowu zablokował

  • poniedziałek, 09 czerwiec 2014 12:19

W ubiegłym roku pojawił się chętny inwestor, który chciał odkupić i zagospodarować po swojemu rampę, na ulicy Słonecznej. Na drodze do zmian w dolnej części miasta, po raz kolejny stanął jednak konserwator zabytków.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.