środa 2 grudzień 2020

Czerwona Torebka poluje na PKS?

  • poniedziałek, 23 czerwiec 2014 12:43

Nie zakończył się jeszcze jeden „marketowy serial” produkcji krośnieńskiej o budowie w mieście marketu spożywczego, a już kręcony jest następny! Po Intermarche, czas na Czerwoną Torebkę. Poznański dyskont zainteresowany jest placem manewrowym miejscowego PKS-u.

Pani dyrektor oskarżana o znęcanie się nad dziećmi

  • poniedziałek, 23 czerwiec 2014 11:49

Wielu rodziców, których dzieci chodzą do szkoły w Dychowie (Gm. Bobrowice) ma dość zachowania tamtejszej dyrektor. - Ta kobieta szarpie nasze dzieci i znęca się nad nimi psychicznie – mówią. Urząd Gminy staje murem za dyrekcją i odpiera zarzuty.

Zjedzą nas robaki!

  • piątek, 13 czerwiec 2014 15:15

Smród i robaki zaczęły wydobywać się z nieodebranych na czas worków ze śmieciami, na terenie gminy Krosno Odrz. Na trzydniowy poślizg można byłoby przymknąć oko, gdyby nie fakt, że w tym akurat czasie, temperatura w słońcu dochodziła do czterdziestu stopni!

Intermarche na Parkowej!

  • piątek, 13 czerwiec 2014 08:22

Sytuacja z zagospodarowaniem dużej działki przy targowisku miejskim zmienia się w kalejdoskopie. Najnowsze informacje są jednak takie, że powstanie tam Intermarche i kilkadziesiąt miejsc parkingowych!

Konserwator znowu zablokował

  • poniedziałek, 09 czerwiec 2014 12:19

W ubiegłym roku pojawił się chętny inwestor, który chciał odkupić i zagospodarować po swojemu rampę, na ulicy Słonecznej. Na drodze do zmian w dolnej części miasta, po raz kolejny stanął jednak konserwator zabytków.

Nie zapłacą gminie 2 mln zł!

  • wtorek, 03 czerwiec 2014 16:23

Temat przeniesienia Zespołu Szkół Specjalnych w Krośnie Odrz. do budynku po byłym żłobku na Piastów, wydaje się być nieaktualny. 

Dworcowa czy Śmieciowa?

  • piątek, 30 maj 2014 10:28

Trawa niekoszona od czterech lat, kupa liści, butelki, reklamówki i kilkunastocentymetrowe dziury w jezdni. - Takie warunki panują na ulicy Dworcowej w Krośnie Odrz. - To jest skandal! - skarży się pan Jan, mieszkaniec tutejszej kamienicy.

Negocjacje wznowione!

  • poniedziałek, 26 maj 2014 11:24

Kiedy wydawało się, że sprawa powstania marketu spożywczego na miejscu dworca autobusowego w Krośnie Odrz. została definitywnie zamknięta, nieoczekiwanie rozmowy wznowiono!

Powstanie kolejny plac zabaw?

  • poniedziałek, 19 maj 2014 08:47

Niektórzy krośnianie, mieszkający przy Placu 11 Pułku oczekują, że w miejscu tym powstanie plac zabaw dla dzieci. - Wszędzie są, a u nas nie. Nasze pociechy nie mają się za bardzo gdzie bawić. Czy to się w końcu zmieni? - dopytuje pani Edyta.

Chcemy LIDL`a!

  • piątek, 09 maj 2014 10:59

Zapytaliśmy mieszkańców Krosna, co chcieliby, żeby powstało obok targowiska, na ulicy Parkowej. Najwięcej głosów zebrał market niemieckiego dyskontu.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.