czwartek 20 wrzesień 2018

Wojsko do likwidacji?

  • niedziela, 10 listopad 2013 14:22

Dziennikarze „Gazety Tygodniowej” dotarli do informacji, z których wynika, że już niebawem krośnieński garnizon może zostać zlikwidowany! W mieście zachowują jednak spokój.

Bobry sieją zniszczenie

  • środa, 30 październik 2013 16:31

Zwierzęta te od dłuższego czasu zachodzą za skórę mieszkańcom Radnicy (gm. Krosno Odrzańskie). Niektórzy domagają się nawet ich odstrzału. O ten jednak będzie niezwykle ciężko!

Śmieciowa machina nie zwalnia tempa

  • poniedziałek, 28 październik 2013 19:24

W gminie trwają intensywne przygotowania do opuszczenia struktur Międzygminnego Związku Odpadami Komunalnymi „Odra-Nysa-Bóbr”. Przetarg na wyłonienie wykonawcy wywozu śmieci z nieruchomości zamieszkałych, to następny ku temu krok.

Pierwszy rejs

  • poniedziałek, 28 październik 2013 09:16

W końcu! W sobotę (26.10.) w krośnieńskim porcie rzecznym pojawił się długo oczekiwany „Zefir”


Oficjalne przywitanie statku odbyło się  w sobotę (26.10.) w porcie rzecznym, w Krośnie Odrz. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Tomasz Strzemieczny

 

W szachy jednak na placu?

  • wtorek, 22 październik 2013 11:12

Po ostatnim artykule, w którym informowaliśmy o pomyśle zamontowania na promenadzie stolików do gry w szachy, z naszą redakcją skontaktował się Bolesław Kamiński. Ma on inną wizję tego przedsięwzięcia.

Będą konsultować budżet obywatelski

  • wtorek, 15 październik 2013 15:13

Krośnieńscy radni jednogłośnie zdecydowali o przeprowadzeniu konsultacji społecznych, w sprawie przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Poznajmy szczegóły.

Boiska już gotowe, czekają na odbiór

  • poniedziałek, 14 październik 2013 09:23

Plac do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę, a także sprinterska bieżnia, rozbieg do skoku w dal, wraz z piaskownicą oraz specjalistyczną rzutnią do pchnięcia kulą. - Takim kompleksem sportowym mogą cieszyć się już mieszkańcy Krosna Odrzańskiego. 

Samodzielność mimo barier?

  • wtorek, 20 sierpień 2013 10:19

Temat poruszaliśmy już kilka lat temu. Wtedy władze Krosna Odrzańskiego przyznały, że jest dużo do zrobienia, żeby z pełną świadomością móc powiedzieć, że miasto jest przystosowane pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Czy po kilkudziesięciu miesiącach bariery zniknęły?

Homanit inwestuje grube miliony!

  • sobota, 10 sierpień 2013 08:42

Rozbudowa krośnieńskiego Homanitu wiąże się z nowymi miejscami pracy. Przedstawiciele firmy nie mówią wprost, ale dają sygnał, że zatrudnienie się zwiększy. Tylko w tym roku właściciel zainwestował w przedsiębiorstwo aż 10 mln euro!

Dziadowskie delegacje burmistrza

  • piątek, 31 maj 2013 12:31

Krośnieński radny Robert Maciąg wziął pod lupę delegacje burmistrza i jego zastępcy. Ma co do nich duże zastrzeżenia. Zdaniem Marka Cebuli nie są one słuszne. - Takie jest prawo - mówi burmistrz.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.