wtorek 31 marzec 2020

Homanit zatrudnia 500 osób! Wyróżniony

  • Posted on:  wtorek, 14 październik 2014 15:12
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Zatrudnienie w Homanicie znalazło na ten moment blisko 500 osób. Niebawem dołączy do nich kilkudziesięciu nowych pracowników. Zatrudnienie w Homanicie znalazło na ten moment blisko 500 osób. Niebawem dołączy do nich kilkudziesięciu nowych pracowników. foto: Tomasz Strzemieczny

W firmie już pracuje około pięćset osób, a kilkadziesiąt następnych, będzie mogło podjąć zatrudnienie w niedalekiej przyszłości. A wszystko przez nową linię produkcyjną, która ma zostać uruchomiona po nowym roku. - Jeszcze w tym miesiącu będziemy zawieszać wiechę – informuje Przemysław Krzewiński, dyrektor zakładu. 

O inwestycjach w krośnieńskim Homanicie, mówi się ostatnio coraz częściej i głośniej. Okazuje się, że obecny poziom zatrudnienia w firmie, to blisko 500 osób! A to oznacza, że jest ono znacząco większe, niż w momencie, kiedy niemieckie przedsiębiorstwo wchodziło na nasz rynek. Do końca roku ma również zostać uruchomiona jedna z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, z której schodzić będą płyty HDF. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Tomasz Strzemieczny 

 

Czytany 1734 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 październik 2014 15:19

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.