Kamil Adamów w szpitalu Wyróżniony

• Posted on:  piątek, 19 październik 2018 14:40
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Kamil Adamów po brutalnym faulu przeciwnika doznał wieloodłamowego złamania kości. Kamil Adamów po brutalnym faulu przeciwnika doznał wieloodłamowego złamania kości.

Mecz lubuskiego Pucharu Polski w Krośnie Odrzańskim zakończył się skandalem. Wojciech Okińczyc, piłkarz Falubazu w 85. minucie brutalnie sfaulował Kamila Adamowa z Tęczy łamiąc mu nogę.

Piłkarz Tęczy w 78 minucie strzelił trzeciego gola dla swojej drużyny, tym samym doprowadzając do wyniku 3:0 dla naszych. W 85 minucie natomiast został brutalnie sfaulowany, na boisku słychać było trzask kości i krzyk poszkodowanego gracza. O mały włos, a doszłoby do bijatyki na murawie, sędzia od razu pokazał Okińczykowi czerwoną kartkę, a zwijającego się z bólu piłkarza medycy znieśli z boiska na noszach.Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.