Wydrukuj tę stronę

OSiR wszedł w XXI wiek

  • Posted on:  czwartek, 02 luty 2017 16:07
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sprawcy całego „zamieszania”. Kacper Szaciłło, Tomasz Struk i Krzysztof Kamiński dbają o to, żeby każdy kto chce, mógł śledzić m.in. rozgrywki Meblostyl Ligi Halowej. Sprawcy całego „zamieszania”. Kacper Szaciłło, Tomasz Struk i Krzysztof Kamiński dbają o to, żeby każdy kto chce, mógł śledzić m.in. rozgrywki Meblostyl Ligi Halowej. foto:Tomasz Strzemieczny

Zadbana, nowoczesna baza sportowa, której krośnianom zazdroszczą mieszkańcy województwa lubuskiego, to nie jedyna wizytówka miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jego pracownicy postawili w ostatnim czasie na rozwój nowoczesnych technologii, co spotkało się z ciepłym przyjęciem mieszkańców.

Jak nie od dzisiaj wiadomo, szef powinien czerpać pomysły od swoich podwładnych. Jak przyznaje dyrektor Tomasz Struk, w przypadku krośnieńskiego OSiR-u, różnie z tym do tej pory bywało. - Mam pod sobą dwóch kierowników: Krzysztofa Kamińskiego i Tadeusza Przezdzięka. Pierwszy odpowiada za nowoczesne technologie, drugi z kolei, to specjalista od spraw technicznych i infrastrukturalnych. Obaj doskonale się uzupełniają – nie ukrywa. Czas najwyższy było to wykorzystać. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Tomasz Strzemieczny

Czytany 1203 razy