piątek 18 styczeń 2019

HOMANIT  Twoje miejsce pracy! e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  tel. 783 787 787!

Podwójne lampy, podwójne kłopoty

  • Posted on:  piątek, 04 styczeń 2019 11:32
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Na ul. Poznańskiej w Krośnie Odrz. od miesięcy stoją podwójne latarnie, na demontaż starych na razie się jednak nie zapowiada. Na ul. Poznańskiej w Krośnie Odrz. od miesięcy stoją podwójne latarnie, na demontaż starych na razie się jednak nie zapowiada. foto:Inez Tułacz

Sprawy związane z zamontowaniem nowego oświetlenia ulicznego w technologi LED na ulicy Poznańskiej w Krośnie Odrz. ciągną się od dawna. Po wykonanej inwestycji mieszkańcy uskarżają się jeszcze na podwójne słupy, które stoją na chodniku. Mimo niebezpieczeństwa jakie niesie za sobą pozostawienie zniszczonej infrastruktury, żaden z podmiotów nie podjął decyzji o jej demontażu. Dlaczego?

Mieszkańcy przez bardzo długi czas zgłaszali potrzebę poprawienia jakości oświetlenia drogi i przejść dla pieszych na ulicy Poznańskiej. Wydaje się, że realizacja inwestycji napotykała problemy od samego początku. Przypomnijmy, że pierwsze z ustaleń trwały między gminą a firmą Enea Oświetlenie, po których samorząd podjął się zamontowania nowoczesnych latarni. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Inez Tułacz

 

 

Czytany 83 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 styczeń 2019 11:38

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Kabaret.jpg