wtorek 1 grudzień 2020

Prace w centrum wstrzymane Wyróżniony

  • Posted on:  piątek, 24 sierpień 2018 09:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Prace w krośnieńskim parku zostały wstrzymane, ponieważ konieczne było przygotowanie projektu zastępczego. Ten nie został jeszcze uzgodniony. Prace w krośnieńskim parku zostały wstrzymane, ponieważ konieczne było przygotowanie projektu zastępczego. Ten nie został jeszcze uzgodniony. foto: Tomasz Strzemieczny

 Strefa zabytkowa dolnej części miasta i wyrysowany, kilometrowy obszar okołozabytkowy są „sprawcami” problemów z ostatecznym zatwierdzeniem materiału, jakim wyłożone zostaną ścieżki w Parku Tysiąclecia. Czy krośnianie skazani będą na „mączkę”, podobną do tej na Placu Unii Europejskiej?

Prace w krośnieńskim parku zostały wstrzymane! - Jestem tym zdruzgotany i zawiedziony – nie ukrywa Marek Cebula. Wszystko przez konieczność przygotowania projektu zastępczego. Czym jest to spowodowane? - Niektóre ścieżki „wjechały” nam w bezpośrednie okolice drzew, których nie chcemy usunąć. Moglibyśmy to zrobić, ale uważamy, że w miarę możliwości lepiej nieco przesunąć szlaki – tłumaczy burmistrz Krosna Odrz. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

 Tomasz Strzemieczny

 

Czytany 1812 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 sierpień 2018 10:02

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.