czwartek 19 wrzesień 2019

Przeniosą przejście dla pieszych

  • Posted on:  piątek, 07 październik 2016 10:46
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
GDDKiA podjęła decyzję o likwidacji przejścia dla pieszych, znajdującego się przy samym moście. GDDKiA podjęła decyzję o likwidacji przejścia dla pieszych, znajdującego się przy samym moście. Tomasz Strzemieczny

Niektóre decyzje Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad mogą zaskakiwać, o czym pisaliśmy nie raz. Z tą najświeższą nie sposób jednak nawet dyskutować, bo jest jak najbardziej właściwa. Chodzi o likwidację przejścia dla pieszych przy dużym moście i wymalowania go bliżej ulicy Ariańskiej.

Przejście dla pieszych znajdujące się tuż za mostem, podążając w kierunku Placu Świętej Jadwigi Śląskiej, zostanie zlikwidowane! To wydaje się mieć sens, w końcu dochodziło tam do wielu wypadków. W końcu ktoś jednak postanowił powiedzieć „stop”. Przedstawiciele GDDKiA uznali, że „zebra” zostanie przeniesiona na wysokość najbliższej wysepki, nieopodal skrętu do hotelu Odra. W tym miejscu została już ustawiona lampa, która będzie doświetlać „pasy” i ludzi chcących przedostać się na drugą stronę ulicy. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Tomasz Strzemieczny

 

Czytany 1081 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 październik 2016 10:50

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.