piątek 18 styczeń 2019

HOMANIT  Twoje miejsce pracy! e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  tel. 783 787 787!

Rondo? Nie planujemy!

  • Posted on:  sobota, 02 marzec 2013 09:57
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Według radnych opozycji na tym skrzyżowaniu powinno zostać wybudowane rondo. Według radnych opozycji na tym skrzyżowaniu powinno zostać wybudowane rondo. foto: (ts)

Zdaniem radnych opozycji na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Wojska Polskiego oraz Gubińskiej przydałoby się rondo. Ich zdaniem takie skrzyżowanie poprawiłoby bezpieczeństwo w mieście.

 

W imieniu kolegów z rady, stosowną interpelację złożył Mariusz Grycan. - Zdarzeń drogowych różnej kategorii było w tym miejscu bardzo dużo - argumentował. Opozycjoniści sugerują, że trzeba się zastanowić nad pomysłem budowy ronda, ponieważ wyjeżdżając na Bohaterów Wojska Polskiego z ulicy Gubińskiej, po prawej stronie jest mur, który zdecydowanie zasłania widoczność. Był on również pośrednią przyczyną kilku zdarzeń drogowych. Zwolennikiem rond jest M. Grycan. Radny, który z zawodu jest policjantem tłumaczy, że jest to najbezpieczniejszy typ skrzyżowań. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

(ts)

Czytany 1490 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Kabaret.jpg