poniedziałek 6 lipiec 2020

Spełniony obowiązek radnego?

  • Posted on:  wtorek, 01 styczeń 2013 11:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Radny Bogdan Śnieżek odpowiada na zrzuty burmistrza, Marka Cebuli, który uważa, że ten całkowicie niepotrzebnie nagłośnił cały problem. Radny Bogdan Śnieżek odpowiada na zrzuty burmistrza, Marka Cebuli, który uważa, że ten całkowicie niepotrzebnie nagłośnił cały problem. foto: Tomasz Strzemieczny

- Po co była ta akcja z samochodem strażackim dla OSP Radnica - pyta radnego opozycji, Bogdana Śnieżka, Marek Cebula. Burmistrz Krosna Odrzańskiego uważa, że radny całym zamieszaniem zrobił więcej złego, niż dobrego.

Nie milkną echa gorącego tematu, związanego z zakupem bojowego samochodu strażackiego, który został wywołany przez radnego Śnieżka. Gmina Krosno Odrzańskie przedłużyła realizację projektu na ten zakup. - Będziemy chcieli przeprowadzić postępowanie, zrealizować ten projekt i w końcu zakupić pojazd bojowy dla strażaków w Radnicy - tłumaczy Cebula, który zapewnia, że ochotnicy nie zostaną pozostawieni sami sobie. - Naszym zadaniem jest wspomagać ochronę przeciwpożarową i naszych funkcjonariuszy - ochotników - deklaruje burmistrz. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Tomasz Strzemieczny

Czytany 1617 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.