wtorek 14 lipiec 2020

Szykują małe centrum kultury

  • Posted on:  wtorek, 04 grudzień 2012 14:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Przymierzamy się do wykonania usypu i przygotowania zadaszenia dla orkiestry - przyznaje Marian Kopczyński, sołtys Radnicy. Przymierzamy się do wykonania usypu i przygotowania zadaszenia dla orkiestry - przyznaje Marian Kopczyński, sołtys Radnicy. foto: Tomasz Strzemieczny

O zagospodarowaniu funduszu sołeckiego, placu zabaw, szkole, sukcesach i zmartwieniach opowiadają mieszkańcy Radnicy (gm. Krosno Odrzańskie).

Końcówka roku to idealny czas na podsumowanie tego, co udało się zrobić i sprecyzowanie planów na najbliższą przyszłość. Jak to wygląda w Radnicy? - W tym roku, z sołeckich pieniędzy mogliśmy pozwolić sobie na położenie części polbruku pomiędzy świetlicą i Letnią Sceną. Resztę dołożyła nam gmina - przypomina sołtys, Marian Kopczyński. Wspomniana scena powstawała przez trzy lata. - Było z tym naprawdę dużo roboty, a to jeszcze nie koniec - zapowiada. - W tym roku chcemy postawić dodatkowo stoły, usypać podwyższenie z ziemi i przygotować zadaszenie dla orkiestry. Potrzeb jest bardzo wiele ? zapewnia M. Kopczyński. Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Tomasz Strzemieczny

Czytany 1157 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.