niedziela 17 luty 2019

Homanit Krosno1170x70 optimize

CBA wpadło do urzędu

  • Posted on:  sobota, 30 marzec 2013 11:01
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
To dla nas smutna sprawa, nie myślałem, że dojdzie w naszej gminie do takich incydentów - mówi wójt gminy Ryszard Skonieczek. To dla nas smutna sprawa, nie myślałem, że dojdzie w naszej gminie do takich incydentów - mówi wójt gminy Ryszard Skonieczek. foto: Ewa Wójcik

W minionym tygodniu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego wkroczyli do budynku gminy w Lubrzy. W związku z prowadzonym śledztwem zatrzymano jednego z urzędników, a innych pracowników przesłuchano. Trwa dochodzenie, które na chwilę obecną jest utajnione.

 

- Mężczyzna został zatrzymany przez CBA - potwierdza Grzegorz Szklarz, rzecznik prasowy prokuratury. Akcja odbyła się na wniosek Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. - O szczegółach i wątkach tej sprawy na dzień dzisiejszy nie mogę informować - tłumaczył prokurator. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Emil Czarnecki, Ewa Wójcik

Czytany 2127 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.