piątek 18 styczeń 2019

HOMANIT  Twoje miejsce pracy! e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  tel. 783 787 787!

Do bestialskiego mordu na szczennej suce doszło koło wsi Niekarzyn (gm. Skąpe). Zwłoki zwierzęcia znalazła spacerowiczka. Suka została zrzucona z mostu, pysk miała owinięty taśmą... Kto dokonał tak bestialskiego czynu?

Meżczyznę od śmierci dzieliło kilka minut, wykrwawiał się. Żyje dzięki uporowi dwóch policjantów.

5 osób wypadło z łodzi

  • środa, 10 sierpień 2016 15:33

 

5 osób, które podczas silnego wiatru wypadło z łodzi na jez. Niesłysz, uratowali WOPR-owcy wraz z policją.

Otwarcie hali sportowej w Ołoboku

  • wtorek, 22 wrzesień 2015 11:37

Podstawówka w Ołoboku wreszcie może cieszyć się z sali gimnastycznej z prawdziwego zdarzenia. W miniony piątek dzieci głośno świętowały 70 lat szkoły oraz otwarcie hali, śpiewając, że marzenia się spełniają.

Orlik przy szkole rośnie

  • piątek, 11 listopad 2011 15:34

W Radoszynie powstaje właśnie drugi w gminie Skąpe Orlik w ramach rządowego programu "Moje Boisko Orlik 2012".
 - Realizacja inwestycji jest konsekwencją naszych starań o zapewnienie młodym mieszkańcom Gminy Skąpe właściwych warunków organizacji i udziału w zajęciach sportowych - twierdzą urzędnicy. Powstające boisko ma zabezpieczyć potrzeby w tym zakresie w pierwszym rzędzie uczniów samego gimnazjum, którzy z oczywistych względów będą z niego korzystać w godzinach lekcyjnych. Jednak po zakończeniu zajęć dydaktycznych obiekt dostępny będzie także dla wszystkich chętnych, szczególnie mieszkańców okolicznych wsi.
Praca wre
Przeprowadzone dotychczas prace nadały ostateczny kształt i granice, w ramach których już wkrótce pojawi się boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Wierzchnia warstwa ziemi została już zdjęta, niedługo pojawi się podbudowa. Równolegle z pracami na zewnątrz szkoły prowadzone są roboty budowlane wewnątrz budynku, gdzie powstają nowe szatnie w miejscu dotychczasowych. Stare tynki, płytki i podłogi zostały zbite. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną. Stawiane są nowe ścianki działowe. Wkrótce szatnie będą jak nowe.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Kabaret.jpg