poniedziałek 18 luty 2019

Orlik przy szkole rośnie

  • Posted on:  piątek, 11 listopad 2011 15:34
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Równolegle z pracami na zewnątrz szkoły prowadzone są roboty budowlane wewnątrz budynku. Równolegle z pracami na zewnątrz szkoły prowadzone są roboty budowlane wewnątrz budynku.

W Radoszynie powstaje właśnie drugi w gminie Skąpe Orlik w ramach rządowego programu "Moje Boisko Orlik 2012".
 - Realizacja inwestycji jest konsekwencją naszych starań o zapewnienie młodym mieszkańcom Gminy Skąpe właściwych warunków organizacji i udziału w zajęciach sportowych - twierdzą urzędnicy. Powstające boisko ma zabezpieczyć potrzeby w tym zakresie w pierwszym rzędzie uczniów samego gimnazjum, którzy z oczywistych względów będą z niego korzystać w godzinach lekcyjnych. Jednak po zakończeniu zajęć dydaktycznych obiekt dostępny będzie także dla wszystkich chętnych, szczególnie mieszkańców okolicznych wsi.
Praca wre
Przeprowadzone dotychczas prace nadały ostateczny kształt i granice, w ramach których już wkrótce pojawi się boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Wierzchnia warstwa ziemi została już zdjęta, niedługo pojawi się podbudowa. Równolegle z pracami na zewnątrz szkoły prowadzone są roboty budowlane wewnątrz budynku, gdzie powstają nowe szatnie w miejscu dotychczasowych. Stare tynki, płytki i podłogi zostały zbite. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną. Stawiane są nowe ścianki działowe. Wkrótce szatnie będą jak nowe.

Czytany 3185 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie