wtorek 4 sierpień 2020

Co z tymi parkingami?

  • Posted on:  poniedziałek, 16 luty 2015 11:27
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Przy ratuszu „dołożono” kilka miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. Nikt jednak nie pomyślał o tym, że są zbyt wąskie. Przy ratuszu „dołożono” kilka miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. Nikt jednak nie pomyślał o tym, że są zbyt wąskie. foto: Krzysztof Stańczak

W ostatnim wydaniu „Tygodniowej” informowaliśmy o problemie związanym z celowym „omijaniem” płatnych parkingów przez zmotoryzowanych. Teraz radni zauważyli kolejny minus sulechowskich miejsc postojowych.

Moje zastrzeżenie tyczy się miejsc parkingowych przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Są one tak wąskie, że jak staną obok siebie dwa pojazdy, to praktycznie nie ma mowy o tym by się przysłowiowo nie otrzeć o siebie – zwrócił uwagę Łukasz Bartoszewicz. - Wyobraźmy sobie jednak sytuację, w której osoba chora musiałaby np. wyciągnąć wózek. Zwyczajnie z samochodu się nie wydostanie, mimo że stoi w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych – dodał nieco zbulwersowany. Rację swojemu koledze przyznał Arkadiusz Sowiński, który swoje zastrzeżenia miał również wobec „normalnych” parkingów. Więcej w świebodzińsko-sulechowskim wydaniu „Tygodniowej”.

Lena Knapik

 

Czytany 1703 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 luty 2015 11:31

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie