piątek 29 maj 2020

Śmiertelnie potrącona rowerzystka nie miała przy sobie dokumentów

  • Posted on:  sobota, 29 lipiec 2017 17:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości potrąconej rowerzystki. kobieta zginęła potrącona przez tira we wczorajszym wypadku pod Sulechowem.

Komunikat policji:

Wypadek miał miejsce 28 lipca 2017r około godz. 15:30 w Sulechowie na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z dawną drogą K-3 z udziałem kierującego pojazdem ciężarowym m-ki Man i pieszej kobiety, prowadzącej rower. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Komisariat Policji w Sulechowie prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłej kobiety jak również świadków przedmiotowego zdarzenia.
       

Kobieta, która poniosła śmierć na miejscu była w wieku około 70 - 80 lat. Posiadała na sobie ubranie  w kolorze ciemnym. Na nadgarstku lewej ręki miała płaski zegarek m-ki "Q & Q". Zegarek posiadał pasek koloru czarnego. Rower, który prowadziła był zielony, typu damka. W tylnej części zamontowany był metalowy koszyk. Rower posiadał siodełko w kolorze brązowym, brak osłony łańcucha. 
        Przy zmarłej kobiecie nie ujawniono jakichkolwiek dokumentów mogących przyczynić się do ustalenia jej tożsamości.
        W przypadku informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości kobiety proszę o niezwłoczny kontakt z dyżurnym KP w Sulechowie, tel. 68 385 96 11 lub 997

Czytany 7219 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 lipiec 2017 18:16

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie