środa 5 sierpień 2020

Święte krowy pod ratuszem Wyróżniony

  • Posted on:  wtorek, 28 styczeń 2014 17:29
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Radni nie zapłacą za zostawienie samochodu między innymi na Placu Ratuszowym. Radni nie zapłacą za zostawienie samochodu między innymi na Placu Ratuszowym. foto: Ewa Wójcik

Na wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Sulechowie jednym z punktów było podjęcie uchwały w sprawie opłat za parkowanie w mieście. Zgodnie z tym dokumentem samochody radnych mają zagwarantowany darmowy postój w całej strefie.

Już podczas sesji burmistrz Roman Rakowski złożył wniosek, aby do grupy osób zwolnionych z opłat dołączyli sołtysi. Wcześniej tak zwaną zerową stawką objęci zostali pracownicy urzędu wykorzystujący pojazdy do celów służbowych, o ile wcześniej podpisali z włodarzem umowę, członkowie organów gminy oraz Zarządu Powiatu Zielonogórskiego, honorowi obywatele Sulechowa, osoby niepełnosprawne uprawnione do zwolnienia z opłaty (na tak zwanych kopertach), właściciele jednośladów, a także osoby wykonujące naprawy, konserwację i montaż urządzeń technicznych znajdujących się w pasie drogowym strefy płatnego parkowania. Więcej w świebodzińsko-sulechowskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Ewa Wójcik

 

Czytany 1446 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 02 luty 2014 10:31

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie