poniedziałek 3 sierpień 2020

Trochę deszczu i mamy jezioro

  • Posted on:  piątek, 02 maj 2014 10:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ulica Gdańska w Sulechowie jest ciągle zalewana. Mieszkańcy alarmują o jej remont. Ulica Gdańska w Sulechowie jest ciągle zalewana. Mieszkańcy alarmują o jej remont. Foto: Krzysztof Stańczak

Na sesji Rady Miejskiej w Sulechowie radny Stanisław Kaczmar zwrócił uwagę na ul. Gdańską. - Droga jest ciągle zalewana – alarmował. Problem jest duży, a raczej kwota, którą trzeba przeznaczyć na remont newralgicznego odcinka.

- Biorąc pod uwagę anomalia pogodowe, z którymi mamy coraz częściej do czynienia zastanawia mnie, co dalej z ul. Gdańską – mówił podczas sesji radny Kaczmar. - Teren po każdej większej ulewie jest zalewany, na co z pewnością ma wpływ brak studzienki odprowadzającej wodę. Jak istotnie zauważył radny wielkie kałuże tworzą się bezpośrednio przy przejściu dla pieszych, z którego korzystają dzieci i młodzież z okolicznego gimnazjum i liceum. - Nie chce krytykować kierujących pojazdami, ale z kulturą jazdy bywa u nas różnie. Więcej w świebodzińsko-sulechowskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Krzysztof Stańczak

 

 

Czytany 1325 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 maj 2014 10:52

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie