sobota 6 czerwiec 2020

Tylko u nas! Jak Świebodzin szasta kasą

  • Posted on:  czwartek, 28 luty 2013 17:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wiceburmistrz Świebodzina, Krzysztof Tomalak nie widzi nic złego w tym, że na stronie opłacanej przez miasto umieszczane były jego ogłoszenia przedwyborcze. - Jeśli było to zapłacone, to wszystko jest w porządku - kwituje. Wiceburmistrz Świebodzina, Krzysztof Tomalak nie widzi nic złego w tym, że na stronie opłacanej przez miasto umieszczane były jego ogłoszenia przedwyborcze. - Jeśli było to zapłacone, to wszystko jest w porządku - kwituje. foto: Ewa Wójcik

Portal internetowy okolicenajbizsze.pl dotowany z budżetu gminy, budzi wiele kontrowersji. Radni zauważyli, że sporo środków wydaje się na działalność strony, która daleka jest od promocji miasta. Wątpliwości budzi również działalność gospodarcza, którą prowadzi urząd. Sprawą zajął się odpowiedni organ kontroli.

 

O działalności portalu okolicenajbliższe.pl, niewiele wiedzą sami radni, a przecież to dzięki nim i za ich zgodą, w ogóle funkcjonuje. - Kwot utrzymania strony nie mogłem znaleźć w budżecie, dlatego chciałem się dowiedzieć, ile dokładnie kosztuje - przyznaje radny Michał Flisiewicz, który interpelował w tej sprawie. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Emil Czarnecki

Czytany 1401 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.