czwartek 9 lipiec 2020

Uważaj, gdzie parkujesz

  • Posted on:  wtorek, 04 grudzień 2012 22:41
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Parkowanie w centrum to koszmar, ale nie jest to powód do samowoli i ustalania własnych zasad przez każdego kierowcę. Parkowanie w centrum to koszmar, ale nie jest to powód do samowoli i ustalania własnych zasad przez każdego kierowcę. foto: Ewa Wójcik

Chcę, żeby policjanci byli częściej widziani na ulicach - powiedział p.o. zastępca komendanta podinspektor Eligiusz Lebedyński. Nowe szefostwo nie rzuca słów na wiatr. Coraz częściej widać patrole policji w mieście.

O potrzebie większej ilości patroli mówili także radni miejscy i powiatowi. Marian Frąckiewicz na październikowej Komisji Gospodarki Komunalnej i Spraw Socjalnych zwrócił uwagę na niezgodne z przepisami parkowanie w obrębie centrum, natomiast podczas sesji Rady Powiatu Mirosław Algierski wyliczał kolejno przewinienia świebodzińskich kierowców: wymuszanie pierwszeństwa, niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, nieprzestrzeganie poziomych znaków na skrzyżowaniach. Wszystkie uwagi skrupulatnie notował E. Lebedyński. Na komisji nie ukrywał, że priorytetem jest zwiększenie patroli na ulicach. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

Ewa Wójcik

Czytany 1255 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.