wtorek 14 lipiec 2020

W Świebodzinie zgubił agregat prądotwórczy

  • Posted on:  poniedziałek, 20 marzec 2017 14:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Na rondzie Solidarności w Świebodzinie jeden z kierowców zgubił agregat prądotwórczy. Aktualnie urządzenie oczekuje w komendzie by móc je zwrócić właścicielowi. Chwilę wcześniej kierowca był informowany przez innego uczestnika ruchu o otwartej prawej burcie w pojeździe ale zignorował to.
 
Dzisiaj (20.03) około godziny 06:30 dyżurny świebodzińskiej policji dostał zgłoszenie, że na rondzie Solidarności w Świebodzinie leży agregat prądotwórczy. Przybyli na miejsce policjanci ustalili w rozmowie ze zgłaszającym, że chwilę wcześniej na ulicy Konarskiego zwrócił on uwagę kierowcy białego busa z odkrytą paką, że ma otwartą prawą burtę w pojeździe i niezabezpieczony sprzęt. Kierowca zignorował jednak ten fakt i odjechał. Idąc dalej do pracy zauważył on, że agregat, który widział na tym pojeździe leży na jezdni. Niestety zgłaszający nie potrafił podać żadnych cech identyfikacyjnych pojazdu aby można było ustalić i zwrócić agregat właścicielowi.

Policjanci zabezpieczyli zgubione urządzenie aby nie stwarzało zagrożenia na jezdni i by nie zostało skradzione. Aktualnie umieszczone jest w komendzie i czeka aż właściciel zgłosi się po odbiór.
 
/komunikat prasowy policji

 

Czytany 1427 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 marzec 2017 14:15

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 1008 gości oraz 0 użytkowników.