Wydrukuj tę stronę

Marian Dobak Człowiekiem Roku

  • Posted on:  wtorek, 30 kwiecień 2013 10:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Człowiekim Roku 2012 został Marian Dobak. Mężczyzna nie ukrywał wzruszenia podczas odbierania wyróżnienia. Człowiekim Roku 2012 został Marian Dobak. Mężczyzna nie ukrywał wzruszenia podczas odbierania wyróżnienia. foto: (ew)

Już po raz kolejny Fundacja Spieszmy się nagrodziła najbardziej zasłużonych mieszkańców Zbąszynka. W tym roku wyjątkowa gala odbyła się 10 kwietnia w Domu Kultury.

 

Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi. Wszystkie fotele były zajęte, a spóźnialscy mogli liczyć jedynie na miejsca stojące na schodach. Ten dzień był bardzo ważny nie tylko dla występujących zespołów, ale przede wszystkim dla nagrodzonych. Podczas gali wręczono kilka tytułów. Człowiekiem Roku został Marian Dobak, który prowadzi od początku istnienia tj. od 1990 r. Chór Milenium. Chór pod jego batutą śpiewa na wszystkich uroczystościach związanych z życiem Parafii Zbąszynek, jak i z okazji świąt w innych sąsiednich parafiach. Jest wzorowym wychowawcą i społecznikiem. Więcej w świebodzińskim wydaniu "Gazety Tygodniowej".

(ew)

Czytany 1666 razy