poniedziałek 3 sierpień 2020

Turniej miast i wsi

  • Posted on:  poniedziałek, 23 wrzesień 2013 16:16
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jedna z ciekawszych konkurencji. Trzeba było przejść niemały odcinek nie dotykając podłoża, poruszając się tylko po skrzynkach. Jedna z ciekawszych konkurencji. Trzeba było przejść niemały odcinek nie dotykając podłoża, poruszając się tylko po skrzynkach. foto: Bartosz Pawłowski

Podczas dożynek gminnych w Rogozińcu odbył się Międzynarodowy Turniej Miast i Wsi. Drużyny walczyły ze sobą w wielu zabawnych konkurencjach.

Zawody rozkręciły na sportowo całą gminę. Dodatkowo w zawodach wzięli udział goście z Peitz (Niemcy) i Bedum (Holandia). Uczestnicy nie kryli się z tym, że konkurencje były trudne. Nie przeszkodziło im to w dobrej zabawie, ponieważ udział przyniósł im wiele radości. Każdy uczestnik otrzymał ciepły poczęstunek i napój. Zawody odbyły się w centrum rekreacyjno-sportowym w Rogozińcu.

Sześć konkurencji

Drużyny rywalizowały w sześciu konkurencjach: musieli m.in. szybko ubić pianę z jajek, trafić gumiakiem do celu, przejść spory odcinek po skrzynkach, rzucić widłami do celu i zagrać w siatkówkę za pomocą balona wypełnionego wodą. Najtrudniejsza konkurencja polegała na zapamiętaniu trudnego tekstu przekazywanego od jednego uczestnika do drugiego.

Bartosz Pawłowski

Czytany 1564 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.