piątek 5 marzec 2021

 

Już wkrótce rozpocznie się Festiwal Improwizacji i Humoru ImproH 2017. Improwizacja, stand up, kabaret, piosenka – tego wszystkiego można się spodziewać w Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. Na naszych czytelników czeka darmowa wejściówka.

Dzieci piją na umór

  • poniedziałek, 11 wrzesień 2017 09:28

W czwartek (31.08.) policjanci znaleźli w Gubinie kompletnie pijaną, nieprzytomną nastolatkę. Jak się okazało, dziewczyna padła z przepicia. Do pijackich ekscesów z udziałem nieletnich dochodzi również w Krośnie Odrzańskim, o czym mówią nawet miejscowi radni. 

Zostań liderem Szlachetnej Paczki

  • czwartek, 24 sierpień 2017 10:07

Poszukiwani są liderzy do pracy przy projektach, realizowanych przez stowarzyszenia Wiosna- Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Takiej osoby ciągle nie ma m.in. w Krośnie Odrzańskim.

Policyjne kontrole

  • środa, 14 czerwiec 2017 10:34

 W najbliższym czasie szykują się wzmożone działania profilaktyczno - kontrolne, spowodowane wyjazdami na długi weekend. Policjanci proszą o zachowanie ostrożności. 

Pobity, to mieszkaniec Swarzenic

  • czwartek, 13 kwiecień 2017 14:26

Wczoraj doszło do brutalnego pobicia 25-latka. Jak się okazało mężczyzna został porwany z przystanku autobusowego w Swarzenicach gm. Trzebiechów.

Plac budowy w Radnicy

  • poniedziałek, 11 lipiec 2016 08:53

 

Mieszkańcy Radnicy krzątają się po wsi, nerwowo przeskakując z nogi na nogę. Jak sami przyznają, wypatrują już końca przebudowy drogi przebiegającej przez wieś. Ta jeszcze potrwa. Najważniejsze jednak jest to, że maszyny już stoją, a drogowcy uwijają się jak w ukropie.

Teraz uciekają lekarze

  • środa, 06 kwiecień 2016 16:06

Z Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego odchodzą nie tylko pielęgniarki, ale i lekarze! Najpierw z pracy zrezygnował kardiolog Stanisław Kosiorowski, później w jego ślady poszła internistka Halina Czekała, a w piątek (1.04.) lista ta oficjalnie wydłuży się o kolejne nazwisko!

Helena Hatka na ratunek szpitalowi

  • piątek, 26 luty 2016 08:48

Nowego członka zarządu szpitala powiatowego nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Sama Helena Hatka zapowiada, że nadrzędnym celem całej załogi, jest rozwój lecznicy.

Fabryka etatów w starostwie

  • piątek, 07 sierpień 2015 15:43

Były burmistrz Lubska pokieruje Wydziałem Geodezji i Kartografii w Starostwie Powiatowym, a emerytowany wojskowy, stojący na czele komitetu referendalnego, dążącego do odwołania burmistrza Marka Cebuli, zasiądzie w fotelu zastępcy dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy. - By wzmocnić obsługę interesantów w Gubinie – tłumaczy starosta, Mirosław Glaz. Wielkie wątpliwości co do tego ma jednak radny Lech Kiertyczak. - Te etaty zostały utworzone „pod kogoś”, lub jak kto woli, pod konkretne nazwiska – komentuje. 

Te drzewa kiedyś kogoś zabiją!

  • sobota, 04 lipiec 2015 10:48

Janusz Smorawiński i Wiesław Polak mieszkają w Czetowicach (gm. Krosno Odrz.). Mężczyźni od niemal dekady walczą o wycinkę trzech olbrzymich dębów, które rosną prawie na ścianach ich domów. - Jesteśmy bezradni. Ktoś przejrzy na oczy, dopiero jak wydarzy się jakaś tragedia – przekonują. Po naszej interwencji, urzędnicy zajęli się jednak problemem. Na efekty tych działań musimy chwilę poczekać.

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.