sobota 31 październik 2020

Najlepsi w powiecie

  • Posted on:  czwartek, 17 marzec 2011 18:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od czterech lat Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze wyróżnia najlepsze szkoły nauki jazdy. W czołówce po raz kolejny znalazł się OSK MOTO-WIWA z Gubina.

Podsumowanie 2010 roku odbyło się 16 lutego w siedzibie WORD w Zielonej Górze. Z rankingu, jaki został przeprowadzony okazało się, że w kategorii szkół średnich, które szkolą od 100 do 250 kandydatów, OSK MOTO-WIWA znalazł się na drugim miejscu i został wyróżniony tytułem Szkoła OK. Ponadto, Radosław Waszkowiak znalazł się na 6. miejscu w rankingu najlepszych instruktorów nauki jazdy.

Gubin w czołówce

W ogólnej klasyfikacji na terenie powiatu krośnieńskiego MOTO-WIWA jest na pierwszym miejscu. Drugi w powiecie jest OSK DAKAR z Gubina. - Już po raz trzeci jesteśmy na drugiej pozycji. Bardzo nas cieszy tak wysokie miejsce. Trzeba też powiedzieć, że przez ostatnie dwa lata to my zajmowaliśmy najwyższą pozycję w Gubinie - podkreśla Tomasz Kołodziej, instruktor. - Jestem jedyną kobietą na terenie naszego powiatu, która uczy kandydatów na kierowców, więc zapraszam wszystkie chętne panie - dodaje Teresa Mackiewicz. Natomiast na trzecim miejscu znalazła się szkoła jazdy Andrzeja Pietscha z Sękowic. Tym razem poza podium znalazł się OSK Zbigniew Woźniczka, który w ubiegłorocznym rankingu zajmował pierwsze miejsce w powiecie.

nk

Czytany 1400 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.