Wydrukuj tę stronę

Chcą odwołać radę powiatu

  • Posted on:  piątek, 03 luty 2012 22:24
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zawsze to Gubin był miastem, które dostawało in minus. Albo to u nas coś likwidowano, albo to my dostawaliśy mniej. Przykładów można tu podać mnóstwo - mówi Tomasz Kaczmarek, pełnomocnik grupy inicjatywnej i gubiński radny. Zawsze to Gubin był miastem, które dostawało in minus. Albo to u nas coś likwidowano, albo to my dostawaliśy mniej. Przykładów można tu podać mnóstwo - mówi Tomasz Kaczmarek, pełnomocnik grupy inicjatywnej i gubiński radny.

Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy będziemy musieli iść do urn. Powód? Planuje się przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania zarządu i rady powiatu. Poczyniono już wstępne działania w tej kwestii.

W Gubinie powstała grupa inicjatywna. Pełnomocnikiem został Tomasz Kaczmarek, który zobowiązał się do podjęcia działań określonych w procedurze postępowania przy odwołaniu rady powiatu. - Co do tej inicjatywy mamy wsparcie z wielu środowisk społeczności Gubina, a także partii politycznych - zapewnia Leszek Ochotny, przewodniczący Rady Miejskiej w Gubinie.

Więcej tylko w "Gazecie Tygodniowej"

Czytany 1285 razy