poniedziałek 3 sierpień 2020

Dzieci piją na umór Wyróżniony

  • Posted on:  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 09:28
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Krośnieńska młodzież spożywająca alkohol bardzo mocno upodobała sobie teren Szkoły Podstawowej nr 2. Krośnieńska młodzież spożywająca alkohol bardzo mocno upodobała sobie teren Szkoły Podstawowej nr 2.

W czwartek (31.08.) policjanci znaleźli w Gubinie kompletnie pijaną, nieprzytomną nastolatkę. Jak się okazało, dziewczyna padła z przepicia. Do pijackich ekscesów z udziałem nieletnich dochodzi również w Krośnie Odrzańskim, o czym mówią nawet miejscowi radni. 

Nastolatka wraz ze swoją koleżanką spożywały alkohol w jednym z gubińskich parków. Dziewczyna była tak pijana, że aż zemdlała. Kiedy dowieziono ją do szpitala w Zielonej Górze ratownicy medyczni musieli ją odtruwać.

Zemdlała w parku

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem, około godziny 19.00. Policjanci jak co dzień patrolowali ulice Gubina. Idąc obok parku zauważyli w nim bardzo zdenerwowaną dziewczynę, która na ich widok podbiegła do nich. - Poinformowała funkcjonariuszy, że jej koleżanka, która znajdowała się na ławce zemdlała – informuje Justyna Kulka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrz. Policjanci natychmiast podbiegli do dziewczyny i udzielili jej pomocy, ta jednak się nie ocknęła. Powiadomiono więc pogotowie ratunkowe. 

Więcej w gubińsko-krośnieńskim wydaniu „Gazety Tygodniowej”.

Tomasz Strzemieczny

Justyna Konopska

Czytany 2488 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.