wtorek 4 sierpień 2020

Teraz uciekają lekarze Wyróżniony

  • Posted on:  środa, 06 kwiecień 2016 16:06
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nie mając stałej kadry medycznej oraz pielęgniarskiej, zdecydowałam, że nie mogę kierować oddziałem wewnętrznym – powiedziała dr Dorota Hadada. Nie mając stałej kadry medycznej oraz pielęgniarskiej, zdecydowałam, że nie mogę kierować oddziałem wewnętrznym – powiedziała dr Dorota Hadada.

Z Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego odchodzą nie tylko pielęgniarki, ale i lekarze! Najpierw z pracy zrezygnował kardiolog Stanisław Kosiorowski, później w jego ślady poszła internistka Halina Czekała, a w piątek (1.04.) lista ta oficjalnie wydłuży się o kolejne nazwisko!

Niepokojące informacje dotyczące funkcjonowania Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego napływają niemal każdego tygodnia. Na domiar złego, jest ich tak dużo, że przeciętnemu zjadaczowi chleba, ciężko się już w tym wszystkim połapać. W ostatnim czasie głośno było o tym, że siedem pielęgniarek z Oddziału Intensywnej Terapii złożyło wypowiedzenia z pracy. Jakby tego było mało, okazuje się, że na OIOM-ie od kilku dni nie są przyjmowani pacjenci! Niewykluczone, że niebawem podobny los czeka oddział wewnętrzny, który od jutra pozostanie bez ordynatora. 

Tomasz Strzemieczny

Czytany 2182 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.