wtorek 4 sierpień 2020

Konkurs - wygraj wejściówkę na festiwal humoru - już 8 grudnia!

  • Posted on:  poniedziałek, 27 listopad 2017 09:32
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Już wkrótce rozpocznie się Festiwal Improwizacji i Humoru ImproH 2017. Improwizacja, stand up, kabaret, piosenka – tego wszystkiego można się spodziewać w Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. Na naszych czytelników czeka darmowa wejściówka.

 


Organizatorzy zapowiadają dwa dni fantastycznej zabawy. ImproH 2017 Festiwal Improwizacji i Humoru odbędzie się w 8 i 9 grudnia w Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. Organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Sceniczna Fruuu, która zrzesza osoby zafascynowane taką formą sceniczną jak improwizacja. - Festiwal ma na celu promocję środowiska artystycznego w Zielonej Górze. Do pomocy przy organizacji tego wydarzenia zgłosiło się Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe „Klub Gęba” – mówi Olga Dawidowicz ze Stowarzyszenia Inicjatywa Sceniczna FRUUU.

Dwa dni humoru i zabawy

Pierwszego dnia festiwalu w długiej formie improwizacyjnej zobaczyć będziemy mogli aktorów ze stowarzyszenia Fruuu oraz z Gęby, później zaś nastąpi druga część wieczoru pod hasłem „The Best of Gęba”. Wystąpią dobrze nam znane zielonogórskie kabarety, komicy oraz młodzi artyści w popularnych fragmentach gębowych produkcji takich jak „Nie tylko kabaret” oraz „Playback Show”. Część ta łączyć będzie kabaret, stand up, piosenkę, poezję itd.

Drugi dzień festiwalu rozpoczniemy od Sceny Otwartej Impro, na której zaprezentują się 4 grupy improwizacyjne z całej Polski (wcześniej wybrane przez organizatorów) w celu pokazania zielonogórskiej publiczności różnorodności tego gatunku scenicznego. Jest to również ukłon w stronę młodych wykonawców, którzy jeszcze nie mają wielu okazji do zaprezentowania się przed większą publicznością. W drugiej części tego wieczoru zaprezentuje się grupa improwizacyjna Impy z Warszawy oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Krakowa. Impreza częściowo finansowana jest ze środków publicznych miasta Zielona Góra.

Konkurs - Bilet do wygrania!

Gazeta Tygodniowa jest patronem medialnym wydarzenia. Bilety można kupić w internecie lub w Kawonie. A dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest wejściówka na jeden dzień festiwalu. Aby zdobyć jedno podwójne zaproszenie na jeden z dwóch dni festiwalu, należy wziąć udział w konkursie Gazety Tygodniowej. W tym celu należy polubic oraz udostępnić konkursowego posta na naszym facebooku. Czas tylko do 4 grudnia!

 

PROGRAM
Piątek 8.12.2017r., godz. 20:00
1) koncert pt. "The Best of Gęba" czyli wszystko co najlepsze mamy! Kabaret, stand up, piosenka, improwizacja, humor w wykonaniu artystów Zielonogórskich Zagłębia Kabaretowego.
2) Spektakl improwizowany w wykonaniu zielonogórskich artystów
3) Afterparty do białego rana
Sobota 9.12.2017r., godz. 19:00 Kawon
1) Otwarta Scena Impro - prezentacje 4 grup impro z Polski
2) występ grupy improwizacyjnej Impy z Warszawy
3) koncert zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
4) Afterparty do białego rana

 

 

Czytany 1390 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 15:17
Więcej w tej kategorii: « Pobity, to mieszkaniec Swarzenic

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie