środa 28 październik 2020

XIX finał WOŚP

  • Posted on:  poniedziałek, 03 styczeń 2011 11:37
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę, 9 stycznia po raz 19 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane środki finansowe przeznaczone będą na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

 

W Krośnie
Krośnieński sztab WOŚP przygotował na ten dzień wiele atrakcji. O godz. 13.00 w porcie rzecznym i na Bulwarze Jana Pawła II rozpocznie się "Śnieżne szaleństwo". W programie gry i zabawy na śniegu oraz mecz piłki nożnej. Serwowane będą także pieczone kiełbaski, żołnierska grochówka oraz gorąca herbata. Impreza potrwa do godz. 15.00. O godz. 16.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 rozpocznie się część artystyczna finału WOŚP. Wystąpią zespoły muzyczne, taneczne i teatralne, a także krośnieński kabaret "Koperek". Zaplanowano też pokaz tresury psów ze Straży Granicznej. Jak co roku nie zabraknie licytacji, a całość zakończy tradycyjne "Światełko do nieba".

W Gubinie
Kwestujący jak co roku, będą posiadać specjalną legitymację i zaplombowaną puszkę. Gubiński sztab składa się z siedmiu osób, które z zaangażowaniem przygotowują styczniowy finał. Wiadomo już, że impreza rozpocznie się około godziny 13.00 i będzie podzielona na trzy strefy: dziecięcą, diamentową i muzyki. Podczas uroczystości wystąpi zespół "Nikt" ze Szczecina, który już grał w Gubinie.  - Wyjechali od nas zadowoleni i sami postanowili zgłosić się, żeby móc zagrać  na XIX finale. - Wszystko będzie na poziomie - zapewnia Marcin Gwizdalski, szef sztabu.  W tym roku została przygotowana strona internetowa imprezy. - Na  bieżąco będzie wszystko aktualizowane - zapewnia Piotr Bilicz, zastępca szefa sztabu. Organizatorzy przygotowali także teledysk, w którym występują ludzie z Gubina.

Czytany 1518 razy

Wydanie gubińsko-krośnieńskie

Wydanie świebodzińsko-sulechowskie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.