środa 26 lipiec 2017

16 lutego na hali sportowej rozegrano Turniej Kopernikański w piłce ręcznej dziewcząt. W zmaganiach 4 miast najlepsze okazały się gimnazjalistki ze Świebodzina.

Carina na początku i na końcu

• wtorek, 17 marzec 2015 18:56

W Dzień Kobiet (8.03.) na orliku przy ulicy Roosevelta w Gubinie, odbył się drugi turniej żaków o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu. Zwyciężyli gospodarze.

Błękitni Bukowiec na czele

• wtorek, 17 marzec 2015 18:45

Niespodzianki nie było. Błękitni Bukowiec, którzy odnieśli komplet zwycięstw, rozsiedli się w fotelu lidera Zbąszyneckiej Ligi Piłki Siatkowej.

Nasze żaki kopały w Rzepinie

• poniedziałek, 14 lipiec 2014 10:44

W sobotę (5.07.) w Rzepinie odbył się piłkarski turniej żaków, w którym uczestniczyli m.in. młodzi adepci futbolu, reprezentujący Carinę Gubin oraz Tęczę Krosno Odrzańskie. Nasi zawodnicy zajęli odpowiednio piąte i szóste miejsce.

Babimost Open

• wtorek, 15 kwiecień 2014 09:36

W Babimoście odbył się XXII turniej Babimost Open w badmintonie. Zawody przeprowadzono w różnych kategoriach wiekowych.

Przedszkoliada padła łupem „czwórki”!

• piątek, 31 styczeń 2014 10:04

Młodzi piłkarze z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Krośnie Odrzańskim wygrali drugą edycję „Przedszkoliady”, która w minioną sobotę (25.01.) odbyła się w Hali Sportowo – Widowiskowej.

Volley nadal wygrywa

• piątek, 17 styczeń 2014 16:24

Kadeci i juniorzy reprezentujący MLKS „Volley” Gubin, to jedni i ci sami zawodnicy. Rozegrali oni ostatnio trzy mecze i wszystkie wygrali!

Mikołajkowe kopanie na Krakowskiej

• piątek, 13 grudzień 2013 09:49

M.in. dwie drużyny Cariny Gubin i jedna Tęczy Krosno Odrzańskie wzięły udział w trzecim Turnieju Mikołajkowym w piłce nożnej halowej, który został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie.

Carina i Tęcza zagrały w Jasieniu

• piątek, 13 grudzień 2013 09:43

Żaki Cariny Gubin i Tęczy Krosno Odrzańskie wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Halowym, który w sobotę (7.12.) rozegrany został w Jasieniu.